آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

عملکرد اتریوم (ETH) سوالات جدی‌ای را در جامعه را ایجاد کرده است

عملکرد اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، در حال حاضر سوالات جدی‌ای را ایجاد کرده است. اتریوم اخیراً به زیر سطح 1850 دلار سقوط کرده است که تصویری تاریک را برای آینده نزدیک ارائه می‌دهد.

از لحاظ تاریخی، اتریوم توانایی بازگشت از سطوح پشتیبانی را از خود نشان داده است. با این حال، سناریوی فعلی متفاوت به نظر می‌رسد. پس از سقوط به زیر 1850 دلار، سطح پشتیبانی بعدی در میانگین متحرک نمایی 200 روزه (EMA) است که نشان می‌دهد اتریوم ممکن است تا زمانی که به سطح قیمت 1785 دلار نرسد، جهشی نداشته باشد.

Ethereum
منبع: TradingView

حجم معاملات اتر نیز روند نزولی دارد که معمولاً نشان‌دهنده کاهش فعالیت بازار است و می‌تواند به دلیل احساسات نزولی در بین سرمایه‌گذاران باشد. حجم نزولی، همراه با کاهش قیمت، نشان‌دهنده یک فاز نزولی برای اتر است و می‌تواند منجر به افزایش فشار فروش شود.

البته عملکرد اخیر در خلاء انجام نمی‌شود. احساسات بازار تحت تأثیر شایعات اخیر وزارت دادگستری (DOJ) مبنی بر آغاز تحقیقات در مورد بایننس، یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان، قرار گرفته است. این تحقیق فضای عدم قطعیت را به بازار در نوسان فعلی اضافه کرده است.

XRP تحت فشار

XRP نتوانست موقعیت خود را بالاتر از میانگین متحرک نمایی 21 روزه (EMA) حفظ کند. این خطا می‌تواند به طور بالقوه منجر به کاهش بیشتر قیمت در حدود 7 درصد شود. پس از یک روند صعودی امیدوارکننده، متأسفانه XRP نتوانست شتاب صعودی خود را حفظ کند و به زیر میانگین متحرک نمایی 21 روزه سقوط کرد. تریدرها معمولاً این رویداد را به عنوان یک سیگنال نزولی درک می‌کنند که نشان‌دهنده روند نزولی احتمالی در آینده نزدیک است. در نتیجه، XRP اکنون راه خود را به سمت متحرک نمایی متحرک (EMA) 50 روزه در پیش گرفته است، یک سطح حمایتی حیاتی که در آستانه قیمتی 7 درصد کمتر از سطح فعلی قرار دارد. اگر این پشتیبانی با شکست مواجه شود، عواقب آن برای قیمت XRP شدیدتر خواهد بود.
با این حال، هنوز بارقه‌ای از امید در اطلاعات مرتبط با حجم معاملات وجود دارد. حجم فعلی نزولی است، که در بیشتر موارد نشان‌دهنده تغییر روند آینده است. در وضعیت فعلی XRP، که توکن با فشار نزولی مواجه است، کاهش حجم می‌تواند به طور بالقوه به عنوان یک کاتالیزور مثبت عمل کند، که منجر به توقف روند نزولی و احتمالاً ایجاد یک مسیر صعودی جدید شود. شایان ذکر است که در حالی که سقوط به زیر میانگین متحرک نمایی 21 روزه و نزول به سمت متحرک نمایی متحرک نمایی 50 روزه حاکی از حرکت نزولی است، اینها فقط شاخص هستند و حرکات واقعی بازار می تواند بر اساس بسیاری از عوامل دیگر متفاوت باشد.

 

پیشنهاد مطالعه: آموزش استیک کردن اتریوم و کسب درآمد از آن

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا