ایستگاه خبر

یکی از تحلیلگران انتظار دارد که رمز ارز اتریوم سود‌های بزرگی را به ارمغان آورد!

علیرغم اینکه بیت کوین در روز‌های گذشته حرکت صعودی عظیمی را تجربه کرده است، اقدام قیمت رمز ارز اتریوم چندان برجسته نبوده است. بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که بالاخره اتریوم هم نیروی کافی برای مطابقت با بیت کوین به دست خواهد آورد و سود‌هایی در حد بیت کوین و حتی بیشتر هم کسب خواهد کرد. اتریوم برای این کار لازم است که بر فشار فروشی که در بالای منطقه ۶۰۰ دلار وجود دارد، فائق آید. یکی از تریدر‌ها بر این باور است که اتریوم اینک به منطقه تقاضای نهایی در برابر بیت کوین رسیده است و این نشان می‌دهد که این رمز ارز به کف خود رسیده و آماده صعود است.

رمز ارز اتریوم در تقلا برای مطابقت با جهش عظیم بیت کوین

در زمان این نوشتار، اتریوم تقریبا ۱ درصد پایین‌تر از قیمت اخیر ۶۴۰ دلار معامله می‌شود. این قیمت در حول و حوش قیمت روز گذشته است. صبح دیروز این رمز ارز توانست تا قیمت ۶۷۷ دلار بالا رود اما این حرکت دوام نیاورد و قیمت اتریوم تا کف ۶۲۸ دلار پایین آمد. اگرچه اتریوم توانست از این کف قیمت بالاتر برود، اما هنوز هم به نسبت بیت کوین ضعیف‌تر ظاهر شده است و در اطراف منطقه حمایتی کلیدی خود معلق است.

یکی از تریدر‌ها بر این باور است که ضعفی که رمز ارز اتریوم به نسبت بیت کوین تجربه کرده است، باعث شده که جفت اتریوم/بیت کوین به یک منطقه تقاضای کلیدی برسد. او ادعا می‌کند که این به عنوان یک پایه پشتیبانی طولانی مدت برای رشد آن عمل خواهد کرد. او معتقد است که اتریوم به زیر این سطح تقاضا سقوط نخواهد کرد.

در روز‌های آینده، روند میان‌مدت بازار مشخص خواهد شد. اتریوم باید مطابقت خود را در کوتاه‌مدت با بیت کوین حفظ کند، بنابراین احتمالا در جفت اتریوم/بیت کوین ضرر‌های بیشتری را مشاهده نخواهیم کرد. نظر شما چیست؟ آیا اتریوم به جایگاه واقعی خود خواهد رسید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42659
دکمه بازگشت به بالا