ایستگاه خبر

نهنگ اتریوم 3.6 میلیون دلار شیبا اینو خرید، آینده این توکن چگونه خواهد بود؟

بر اساس گزارش WhaleStats، یک نهنگ اتریوم به نام «گیملی» اخیراً 110 میلیارد توکن شیبا اینو جدید خریداری کرده است که در زمان خرید، این توکن‌ها 3.62 میلیون دلار ارزش داشتند.

این نهنگ که نام خود را از یک جنگجوی کوتوله خیالی خلق‌شده توسط جی آر آر تالکین الهام گرفته است، در حال حاضر، به ارزش 47.8 میلیون دلار، توکن‌ SHIB دارد که دومین توکن بزرگ اوست.

گیملی در مجموع 1.6 میلیارد دلار توکن ERC-20 دارد که او را به یکی از بزرگترین نهنگ‌ها تبدیل می‌کند.

این اولین خرید SHIB این نهنگ اتریوم در سال جدید است. در 3 دسامبر، «گیملی» 28.2 میلیارد توکن SHIB خریداری کرد که در زمان خرید 1.1 میلیون دلار ارزش داشتند. پیش از این خرید 2.4 میلیون دلاری شیبا اینو در 2 دسامبر خریداری کرده بود.

شیبا اینو همچنان محبوب نهنگ‌‌های اتریوم است و در حال حاضر 14.67 درصد از کل دارایی‌های آن‌ها را تشکیل می‌دهد. توکن صرافی رمز ارزی FTX، توکن بومی صرافی همنام ارزهای دیجیتال (FTX)، با 13.37 درصد سهم در جایگاه دوم قرار دارد.

با این اوصاف، قیمت این ارز دیجیتال همچنان از بالاترین قیمت آن یعنی 0.00008616 دلار که در 28 اکتبر به دست آمده بود، 61.69 درصد کمتر است.

دومین میم کوین بزرگ در 24 ساعت گذشته 2.24 درصد کاهش یافته است و به روند کاهش قیمت خود ادامه می‌دهد. با این حال، جدیدترین خرید نشان می‌دهد که نهنگ‌ها از چنین نوساناتی دلسرد نمی‌شوند، و به خریدهای خود ادامه می‌دهند.

در زمان نگارش این مقاله، توکن SHIB در صرافی‌های بزرگ و اصلی با قیمت 0.000032 دلار معامله می‌شود.

 

پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید!

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا