ایستگاه خبر

اتریوم از مسترکارت و بانک آمریکا پیشی گرفت!

با عبور قیمت اتریوم از مرز 3000 دلار، ارزش کل بازار آن (ETH) افزایش یافت و از برخی از بزرگترین موسسات مالی جهان مانند بانک آمریکا (BoA) و مسترکارت (NYSE: MA) پیشی گرفت.

ارزش بازار اتریوم در 24 مارس 366.13 میلیارد دلار بود، در مقایسه، ارزش بازار BoA 347.51 میلیارد دلار، در حالی که طبق اطلاعاتی که Finbold از CompaniesMarketCap.com به دست آورد، ارزش بازار مسترکارت 337.12 میلیارد دلار بود.

لازم به ذکر است که تنها یک بانک در برابر تسلیم شدن به اتریوم مقاومت کرد: جی پی مورگان چیس که در زمان انتشار خبر ارزش بازار آن 412.74 میلیارد دلار بود.

اتریوم یکی از بزرگترین رمز ارزها از نظر ارزش بازار است و تنها پس از بیت کوین (BTC) که در حال حاضر دارای ارزش بازار چشمگیر 816.74 میلیارد دلاری است، در رتبه دوم قرار دارد و یک صعود هفتگی ثابت را ثبت می‌کند.

تجزیه و تحلیل ارزش بازار اتریوم

در اواخر، ارزش بازار اتریوم نیز در حال ثبت حرکت‌های صعودی قابل توجهی بود، و یک هفته پیش با افزایش 10.47 درصدی به 331 میلیارد دلار رسید.

شایان ذکر است که Finbold در اواسط ماه مارس از ورود 20 میلیارد دلار سرمایه به ارزش بازار اتریوم خبر داده بود که نشان دهنده مسیر بهبود این دارایی پس از یک دوره معاملات قرمز است.

اتریوم همچنین طی هفته‌های گذشته خروج گسترده‌ای از صرافی‌های رمز ارزی مختلف ثبت کرده است که منجر به پایین‌ترین سطح حضور این ارز دیجیتال محبوب در صرافی‌ها از سپتامبر 2018 شده است.

تحلیل قیمت اتریوم

قیمت اتریوم با موفقیت توانسته است از مرز 3000 دلار که در چند روز گذشته در اطراف آن در تعلیق بود، عبور کند. این رمز ارز در زمان انتشار خبر با قیمت 3113 دلار معامله می‌شود. هفته قبل، قیمت توکن 2767 دلار بود، که به این معنی است که با قضاوت بر اساس آمار CoinMarketCap، در طول هفته 10.1 درصد افزایش یافته است.

 

پیشنهاد مطالعه: راهنمای جامع اتریوم برای تازه‌کارها!

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا