ایستگاه خبر

اتریوم از ۲۵ میلیارد دلار فروش همیشگی NFT فراتر رفت!

اتریوم پس از رشد به‌عنوان بزرگترین بلاکچین از نظر حجم فروش در تمام دوران، رکورد جدیدی را در فضای توکن غیرقابل تعویض (NFT) ثبت کرد.

اتریوم محبوب‌ترین زنجیره در خرید، نگهداری و فروش کلکسیون‌های دیجیتالی است. بر اساس تحقیقات Be[In]Crypto Research، اتریوم تا ۳۱ می (۱۰ خرداد)، مجموع فروش حدود ۲۷.۵۰ میلیارد دلار داشته است.

با توجه به این که  دارایی اصلی آن، ETH، در ماه می (خرداد) به زیر ۲۰۰۰ دلار سقوط کرد و ارزش بازار آن به زیر ۲۵۰ میلیارد دلار کاهش یافت، این رشد تقویت‌کننده‌ بزرگی برای این پروژه است.

این نقطه عطف، اتریوم را جلوتر از رونین (Ronin)، سولانا، فلو (Flow) و پالیگان به عنوان پنج بلاکچین برتر NFT با بیشترین فروش در تمام دوران قرار می‌دهد. دیگر زنجیره‌های در حال اجرا برای بیشترین حجم فروش عبارتند از WAX، Avalanche، Palm، Tezos، Panini، Binance Smart Chain (BSC) و Waves.

image 103

چه چیزی باعث افزایش حجم فروش اتریوم شد؟

با نگاهی به افزایش تعداد خریداران منحصربه‌فرد از آگوست ۲۰۲۱ (مرداد ۱۴۰۰)، افزایش فروش منجر به افزایش تعداد تراکنش‌های پلتفرم با ۱۳۹۹۴۴ خریدار منحصر به فرد و ۷۷۲۸۵۹ تراکنش شد. تا پایان آگوست، حجم فروش اتریوم حدود ۳.۷۵ میلیارد دلار بود.

افزایش ۱۴۸ درصدی تعداد خریداران منحصربه‌فرد از آگوست منجر به افزایش بی‌سابقه تعداد خریداران جدید NFT در اتریوم در ژانویه ۲۰۲۲ شد. در ماه اول سال، ۳۴۷,۱۸۶ خریدار منحصر به فرد بود که معادل ۱.۲۷ میلیون نفر بود. معاملات این ماه همچنین با تقریباً ۳.۹۸ میلیارد دلار، بالاترین میزان فروش ماهانه اتریوم در تمام دوران است.

image 104

ماه‌های دیگری که سهم قابل توجهی در فروش اتریوم داشتند، سپتامبر (شهریور) ۲۰۲۱ (۲.۴ میلیارد دلار)، دسامبر (دی) ۲۰۲۱ (۲.۰۷ میلیارد دلار)، فوریه (بهمن) ۲۰۲۲ (۲.۵۰ میلیارد دلار)، مارس (اسفند) ۲۰۲۲ (۲.۰۶ میلیارد دلار) و آوریل (اردیبهشت) ۲۰۲۲ (۳.۲۱ میلیارد دلار) بودند.

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۱۱ خرداد) – تسلط انباشت‌کنندگان بلندمدت بر بازار بیت کوین

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=57308
دکمه بازگشت به بالا