ایستگاه خبر

اتریوم نزدیک‌تر از هر وقت دیگری به بالاترین قیمت خود!

در زمان انتشار خبر، اتریوم با قیمت ۱۳۳۰ دلار معامله می‌شود که جدا از یک جهش کوتاه در ۱۰ ژانویه، بالاترین قیمت آن از سه سال پیش در اوایل سال ۲۰۱۸ است.

این جهش اخیر بیش از ۱۱٪ به قیمت ETH در روز اضافه کرده است در حالی که برادر بزرگ آن بیت کوین مشغول تثبیت قیمت در حدود منطقه ۳۶ ههزار دلار است. Tradingview.com بالاترین قیمت اتریوم را در ژانویه ۲۰۱۸ درست زیر ۱۵۰۰ دلار گزارش می‌کند، در حال حاضر، فقط ۱۵۰ دلار با آن فاصله دارد.

اتریوم ۵۰٪ در برابر بیت کوین افزایش می‌یابد
قیمت ETH عمدتاً با دلار آمریکا اندازه‌گیری می‌شود اما در Satoshis نیز یک قیمت وجود دارد که با پایین آمدن قیمت بیت کوین از اوج اخیر خود، در حدود دو هفته ۵۰ درصد افزایش یافته است.

رایان واتکینز ، محقق رمزارز Messari گزارش داد که معاملات اتریوم در این ماه طوفانی شده و این شبکه، در حال حاضر،  ۳ میلیارد دلار بیشتر از بیت کوین پردازش می‌کند. این بیشتر به دلیل فعالیت استیبل‌کوین‌هاست زیرا اکثر آنها براساس استاندارد ERC-20 ساخته شده‌اند.

دیگران در محدوده بالاترین قیمت تاریخی‌شان
اتریوم تنها دارایی رمزارز نیست که در طی این افزایش قیمت به اوج خود نزدیک می‌شود یا از آن پیشی می‌گیرد. در حال حاضر، ETH تقریباً ۱۰٪ تا بالاترین حد خود فاصله دارد، اگرچه این شکاف می‌تواند خیلی سریع پر شود.

شبکه رقابتی Polkadot نیز با افزایش شاخص DOT به ۱۹ دلار، ارزش XRP را از نظر سرمایه بازار افزایش داده است. Binance Coin یکی دیگر از سازندگان مهم این هفته است که BNB روز دوشنبه ۱۸ ژانویه به بالاترین قیمت(ATH) خود یعنی ۴۶.۵۰ دلار رسیده است.

طبق گفته Coingecko، رمز Uniswap’s UNI نیز در حدود نقطه اوج خود یعنی ۹.۷۰ دلار است و Chainlink’s LINK دیروز با حداکثر قیمت ۲۳.۵۰ دلار افزایش قیمت جدیدی را تجربهه کرد. اگر فشار خرید همچنان ادامه داشته باشد، اتریوم خیلی زود به باشگاه ATH می‌پیوندد.

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=43294
دکمه بازگشت به بالا