ایستگاه خبر

به‌روزرسانی شانگهای اتریوم با موفقیت در شبکه آزمایشی سپولیا راه‌اندازی شد

شبکه شپلای اتریوم (Shanghai/Capella) با موفقیت در شبکه آزمایشی سپولیا (Sepolia) در دوره 56832 در ساعت 4:04 صبح فعال شد و در ساعت 4:17 صبح در 28 فوریه (9 اسفند) نهایی شد. این شبکه به اعتبارسنج‌ها امکان می‌دهد تا سپرده‌های خود را از بیکن چین (Beacon Chain) پس بگیرند، و توابع جدیدی را برای لایه‌های اجرا و اجماع ارائه می‌کند.

توسعه‌دهندگان و مشتریان اتریوم این خبر را در توییتر به اشتراک گذاشتند و اعلام کردند که شبکه شپلا به صورت نهایی در شبکه تست سپولیا در دسترس است. به‌روزرسانی بعدی در شبکه آزمایشی گوئرلی (Goerli) و سپس در شبکه اصلی خواهد بود و به‌روزرسانی شانگهای را به مرحله نهایی می‌رساند.

به‌روزرسانی شانگهای اتریوم که برای ماه مارس برنامه‌ریزی شده است، اتریوم را به طور کامل به اثبات سهام (PoS) منتقل و امکان برداشت اتریوم در زنجیره بیکن را فراهم می‌کند. سپولیا دومین شبکه از سه شبکه آزمایشی است که برای راه‌اندازی به‌روزرسانی شانگهای در نظر گرفته شده است. اولین به‌روزرسانی شبکه آزمایشی ژجیانگ در 7 فوریه با موفقیت به پایان رسید.
توسعه‌دهندگان اتریوم، تیم بیکو و پریتوش در توییتر از به‌روزرسانی موفقیت آمیز شپلای سپولیا خبر دادند.

قیمت اتریوم پس از به‌روزرسانی شانگهای در شبکه آزمایشی سپولیا

اتریوم همچنان در محدوده بالاتر از سطح 1600 دلار قرار دارد و در حال حاضر با قیمت 1627 دلار معامله می‌شود. پایین‌ترین و بالاترین قیمت 24 ساعته به ترتیب 1615 دلار و 1662 دلار است. همچنین حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 15 درصد افزایش یافته است که نشان‌دهنده افزایش اندک سود است.

افزایش قیمت اتر به واسطه نگرانی‌های ناشی از اظهارنظرهای فدرال رزرو ایالات متحده سرعت خود را از دست داده است. بازار کریپتو در حالت کلی نیز همچنان تحت فشار است و انتظار می‌رود از ماه آینده رونق بگیرد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای کامل پلاسما در اتریوم (Ethereum Plasma)

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا