ایستگاه خبر

اتریوم پیش از رویداد مرج به نقطه عطف جدیدی رسید!

بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال IntoTheBlock، اتریوم دومین ارز دیجیتال بزرگ، به بالاترین حد آدرس‌های فعال روزانه رسیده است.

ETH

بیش از 1.1 میلیون آدرس دیروز تراکنش ETH انجام دادند که 48 درصد بیشتر از رکورد قبلی است.

علت دقیق افزایش ناگهانی این فعالیت‌ها ناشناخته باقی مانده است. محقق CoinMetrics، کایل واترز اعتقاد دارد  این افزایش بزرگ در تراکنش‌ها به آدرس‌های فرستنده نسبت داده شد. تعداد آدرس‌های دریافت‌کننده اساساً ثابت باقی ماند.

علاوه بر این، تعداد نقل و انتقالات کوچک اتریوم در بازه میان 100 تا 1000 دلار به شدت افزایش یافت. بایننس تقریباً 621691 انتقال ETH ورودی دریافت کرد.

به گفته کانر گروگان، رئیس استراتژی صرافی ارزهای دیجیتال آمریکایی کوین بیس، این افزایش ناگهانی را می‌توان به این دلیل نسبت داد که بایننس به جای تلاش برای پذیرش رو به رشد و بیشتر، به حفظ و ترمیم موقعیت خود پرداخت.

در این میان، پس از اینکه فدرال رزرو ایالات متحده نرخ بهره را 75 واحد پایه افزایش داد، قیمت این ارز دیجیتال بیش از 15 درصد افزایش یافت.

اتر در آستانه رویداد به‌روزرسانی مرج که به معنای انتقال کامل آن به مکانیسم اجماع اثبات سهام است، تجدید حیات کرده است. همانطور که توسط U.Today گزارش شد، بری سیلبرت، مدیر عامل گروه ارز دیجیتال (Digital Currency Group) اخیراً در توییتی اعلام کرد که در مورد ارتقاء شبکه  اتریوم «واقعاً هیجان زده است».

با این حال، باید توجه داشت که اتریوم نمی‌تواند تمام مشکلات مقیاس‌پذیری خود را با Merge برطرف کند. پس از این رویداد، به روزرسانی بلاکچین اتریوم تنها تا حدی کامل می‌شود و قبل از اینکه پتانسیل کامل خود را به نمایش بگذارد، باید ارتقاهای دیگری را نیز پشت سر بگذارد.

 

پیشنهاد مطالعه: برترین ترندهای بلاکچین در سال ۲۰۲۲

 

Source

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا