ایستگاه خبر

آدرس‌های فعال اتریوم به بالاترین میزان خود از می ۲۰۱۸ رسیده است

طبق اطلاعات ارائه‌شده توسط شرکت تحقیقاتی cryptocurrency Santiment، تعداد آدرس‌های فعال اتریوم به اوج دو ساله خود، یعنی ۴۸۶۰۰۰، رسیده است. آخرین باری که اتریوم این میزان از آدرس‌های فعال را تجربه کرده بود، به ماه می سال ۲۰۱۸ برمی‌گردد.

چه چیزی اتریوم را تقویت می‌کند؟
قابل ذکر است، اخیراً تعداد کیف پول اتریوم با حداقل ETH 0.1 به بالاترین سطح خود در طول زمان رسیده است. در همین حال، اتریوم از نظر هزینه‌های روزانه پرداخت‌شده در شبکه، همچنان و برای سومین هفته از بیت کوین پیشی گرفته است. طبق گزارشات پیشین U.Today، این موضوع به رشد سریع صدور Tether (USDT) نسبت داده می‌شود.

نسخه ERC20 از Tether بیشترین سهم از کل عرضه استیبل‌کوین‌ها را دارد. کاربران Tether برای انجام معاملات USDT مجبور به پرداخت هزینه گاز هستند (بنابراین با شبکه تعامل دارند).

با ارزش اقتصادی اکوسیستم غیرمتمرکز مالی (DeFi) که به $ ۱.۶۶ میلیارد دلار می‌رسد، این موضوع یک جریان مخالف بزرگ برای رشد معاملات اتریوم است.

اتر اتریوم را تحت‌الشعاع خود قرار داده است

گفتنی است با توجه به اینکه کاربران تصمیم گرفته‌اند به جای اتر، stablecoin ارسال کنند، افزایش معاملات اتریوم الزامی نیست.در ماه مه، نزدیک بود که ارزش کل توکن های ERC20 اتریوم را در بلاکچین خود مغلوب کند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39806
دکمه بازگشت به بالا