ایستگاه خبر

اتریوم همچنان در مدار رکوردشکنی

اتریوم، دومین رمزارز بزرگ از نظر ارزش بازار، با عبور از قیمت ۲۸۵ دلار، به قله تاریخی خود در سال جاری میلادی رسید. با این حال، افزایش محبوبیت این رمزارز طی ماه‌های اخیر می‌تواند برای پیشبرد اهداف اتریوم، شمشیری دولبه باشد.

اتریوم پس از شکستن سطح مقاومت ۲۴۰ دلار، فصل جدیدی از شور و هیجان را در بازار معامله‌گری رمزارزها رقم زده است. گفتنی است بهای این رمزارز پس از افزایش ناگهانی بهای بیت کوین در روز چهارشنبه، شاهد صعودی جهش‌وار بود و از آن زمان تاکنون، متوقف نشده است. با عبور بیت کوین از سطح مقاومت ۹۳۰۰ دلار، دیگر رمزارزها نیز به تبعیت از آن با افزایش قیمت روبه‌رو شدند و طی کمتر از ۲۴ ساعت، کل ارزش بازار رمزارزها تقریبا ۷ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد.

گفتنی است اتریوم در اواسط فوریه گذشته در محدوده ۲۸۵ دلار، دادوستد می‌شد. اگر این رمزارز بتواند پس از وقوع اصلاح، همچنان بالای ۲۸۵ دلار باقی بماند، می‌توانیم به‌زودی شاهد صعود قیمت آن به محدوده ۳۰۰ تا ۳۱۵ دلار باشیم.

رشد اخیر بهای اتریوم و اقبال فزاینده بازار به این رمزارز بیش از هر دلیل تکنیکال دیگری به رشد نمایی حوزه مدیریت مالی غیرمتمرکز یا همان دیفای بازمی‌گردد.

Source

https://coiniran.com/?p=40277
دکمه بازگشت به بالا