ایستگاه خبر

برنامه موبایل متاماسک، کیف پول اتریوم، هم اکنون در دو بستر اندروید و iOS قابل دستیابی است

بر طبق گزارش خبرگزاری theblockcrypto، برنامه موبایل متاماسک، ارائه‌دهنده خدمات کیف پول اتریوم و مرورگر Web3، در حال حاضر برای اندروید و iOS قابل دستیابی است.

این برنامه با هدف ساده‌سازی، افزایش کارایی و اثرگذاری فرآیند جستجو در برنامه‌های مبتنی بر بلاکچین مختلف طراحی شده است. این برنامه با استفاده از ارائه key vault، ورود امن و کیف پول توکن، تجربه‌ی کاربران را بدون فدا کردن امنیت بهبود می‌بخشد.

شرکت متاماسک که در سال ۲۰۱۶ تأسیس شد، اکنون خرید مستقیم اتریوم از طریق Apple Pay، کارت‌های اعتباری و روش‌های دیگر که در این برنامه وجود دارند، برای کاربران از ۳۴ کشور مختلف امکان‌پذیر است. جوزف لوبین، بنیان‌گذار ConsenSys که فعالیت‌های آن بر اتریوم تمرکز دارد، گفت:

“برای اکوسیستم ما بسیار مهم است که ارتقای تجربه کاربر (UX) و قابل کشف بودن برنامه‌های غیرمتمرکز (dApp) را در برنامه‌های موبایل در اولویت قرار دهد، اما از طرفی نباید امنیت و کنترلی که کاربر انتظار دارد را قربانی رسیدن به این هدف کنند. آن چه که تلفن‌های هوشمند برای Web2 انجام دادند، برنامه موبایل متاماسک برای web3 انجام خواهد داد.

در جولای ۲۰۱۹، این شرکت یک برنامه موبایل متاماسک را در یک نسخه بتا عمومی راه‌اندازی کرد تا قبل از راه‌اندازی نسخه V1، بتواند از بازخورد کاربران استفاده کند.

به هر حال همانطور که همین خبرگزاری در دسامبر ۲۰۱۹ گزارش داده بود، سرویس گیرنده اندروید متاماسک، از فروشگاه برنامه Google تعلیق شد. این غول فناوری در پی خارج کردن تمام برنامه‌های استخراج رمزارز مبتنی بر موبایل بود، اگر چه که متاماسک به عنوان یک مرورگر برنامه اتریوم، هرگز اجازه به استخراج نمی‌داد.

بیشتر بخوانیم: کنترل کلید خصوصی اتریوم و انتقال پول یا توکن به والت های دیگر

https://coiniran.com/?p=41028
دکمه بازگشت به بالا