ایستگاه خبر

قیمت اتریوم برای تکمیل فرآیند تصحیح خود احتمالا به زیر 180 دلار خواهد رسید

اتریوم چند وقتی است که در یک روند نزولی معامله می‌شود. احتمال می‌رود قیمت این رمز ارز در پی شکستن این روند نزولی کوتاه‌مدت و دستیابی به اهداف اصلاح فیبوناچی 38 درصد خود (232 دلار) یک افت قیمتی را تجربه کند.

به گزارش وب‌سایت خبری تحلیلی کریپتو دیلی این جهش قیمت بدون اصلاح کامل قیمت کنونی امکان‌پذیر نیست. به این منظور قیمت 180 دلار مقاومت مهمی برای اتریوم خواهد بود ولی انتظار می‌رود برای اصلاح کامل روند نزولی این مقاومت شکسته شود. هرچند احتمال کمی برای افت شدید قیمت اتریوم نیز وجود دارد.

به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران ایمان خود به آلت کوین‌ها را ازدست‌داده باشند. با نگاهی به نمودار روزانه سهم آلت کوین‌ها از بازار رمز ارزها به نظر می‌رسد هنوز احتمال ریزش بیشتر آلت کوین‌ها نسبت به بیت‌کوین وجود دارد. احتمال می‌رود با ادامه روند نزولی بیت‌کوین سایر رمز ارزها سقوط بیشتری را تجربه کنند.

اوضاع برای آلت کوین‌های غیر از اتریوم خطرناک‌تر هم هست. اگر رمز ارزی را در اختیاردارید که 90 درصد قیمت خود را ازدست‌داده است و فکر می‌کنید به‌زودی قیمتش بر خواهد گشت، باید آگاه باشید که این احتمال وجود دارد که یک‌بار دیگر نیز 90 درصد قیمت خود را از دست بدهد. چراکه بیشتر این پروژه‌ها کاربردی ندارند.

Source

بیشتر بخوانید: روان‌شناسی چرخه بازار

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا