ایستگاه خبر

تحلیلگران درباره افت قیمت اتریوم : این توکن احتمالاً 40 درصد از ارزش خود را از دست می‌دهد

بر اساس تجزیه و تحلیل فنی که توسط تحلیلگران بلومبرگ به اشتراک گذاشته شده است، قیمت اتریوم برای اولین بار در دو ماه گذشته به طور بالقوه در راه رسیدن به آستانه 1000 دلار است.

دلیل اصلی این افت قیمت، افزایش احتمالی نوسانات و عوامل مختلفی است که این روند نزولی را ادامه‌دار نشان می‌دهد. تز اصلی تحلیلگران افت قیمت اتریوم به زیر میانگین متحرک 50 روزه است که معمولاً به عنوان مانعی بین روندهای گاوی و خرسی عمل می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: مفهوم پرچم گاوی و پرچم خرسی در معاملات ارز های رمزنگاری شده چیست؟

متأسفانه سرمایه‌گذاران اتریوم شاهد بودند که دومین ارز دیجیتال بزرگ دنیای کریپتو امسال برای دومین بار از مرز عبور کرد و وضعیت پچید‌ه‌ای به خود گرفت

Bloomberg data

منبع: بلومبرگ

علاوه بر میانگین متحرک، تحلیلگران از اندیکاتور تصادفی استفاده می‌کنند که قیمت فعلی را با محدوده خاصی در گذشته مقایسه می‌کند و برای تعیین حرکت بازار استفاده می‌شود.

بر اساس آن، اتریوم قرار است مسیر خود را برای مدت زمان نامعلومی ادامه دهد. یکی از بنیانگذاران Fairlead Strategies می‌گوید به احتمال زیاد در روزهای آینده به آستانه 1000 دلار می رسد.

برای رسیدن به آستانه روانی در چند روز آینده، اتریوم باید 35 درصد دیگر از ارزش فعلی خود را از دست بدهد.

احتمال سقوط قیمت اتریوم به زیر 1000 دلار چقدر است؟

با توجه به آزمایش موفقیت‌آمیز برای به‌روزرسانی Merge و نبود مشکلات فنی، هنوز مشخص نیست که چه چیزی می‌تواند در عرض چند روز چنین فشار فروش عظیمی را بر روی اتریوم ایجاد کند.
آخرین باری که اتر در عرض چند روز حدود 40 درصد از ارزش خود را از دست داد، فاجعه UST بود که بازار را به مدت یک ماه متأثر کرد. در حال حاضر، با وجود ادامه مسائل کلان اقتصادی که بر دارایی‌های دیجیتال و بازارهای مالی تأثیر می‌گذارد، صنعت نسبتاً آرام باقی می‌ماند. در زمان انتشار، اتریوم با قیمت 1584 دلار معامله می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: انواع کلاه‌برداری‌های مرتبط با اتریوم 2.0

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا