ایستگاه خبر

سود باز در قرارداد‌های آتی اتریوم رکورد جدیدی را از خود بر جای گذاشت!!

سود باز در قرارداد‌های آتی اتریوم به قله جدیدی رسید و بنا بر داده‌های فراهم‌شده توسط Bybt، اینک این سود به بالای ۵.۶ میلیارد دلار رسیده است. این در حالی است که این رمز ارز دیروز توانست برای اولین بار در تاریخ خود از سطح ۱۶۰۰ دلار عبور کند. بایننس مقصد شماره یک برای ترید قرارداد‌های آتی این رمز ارز است و تقریبا ۱.۵ میلیارد دلار از سود باز این قرارداد‌ها در این صرافی ایجاد می‌شود. Bybit و Huobi بعد از بایننس در مکان‌های دوم و سوم قرار می‌گیرند.

جالب است بدانید که صرافی بیتمکس که مبادلات دائمی اتریوم به دلار را در آگوست ۲۰۱۸ راه‌اندازی کرد و باعث ایجاد یک بازار خرسی بزرگ برای این آلتکوین برجسته شد، در میان پنج صرافی برتر از لحاظ سود باز این معاملات قرار نگرفته است.

اگرچه اینک اتریوم در وضعیت هیجان‌برانگیزی است و بسیاری در مورد آن پیش‌بینی‌های صعودی می‌کنند، اما با نزدیک شدن قرارداد‌های آتی CME اوضاع می‌تواند متزلزل شود. نیکولاس پانیگیرتزوگلو (Nikolaos Panigirtzoglou) از جی‌پی مورگان اخیرا ابراز داشته که راه‌اندازی این محصول جدید در ۸ فوریه بر قیمت تاثیر منفی خواهد گذاشت.

راه‌اندازی قرارداد‌های آتی بیت کوین در CME زمانی صورت گرفت که بیت کوین در قله‌های بازار صعودی قبلی بود و بعد از راه‌اندازی این قرارداد‌ها، زمستان کریپتو برای مدت زیادی ادامه داشت. البته این بار وضعیت کمی فرق می‌کند و چرخه صعودی بازار رمز ارز‌ها تازه شروع شده است. تنها زمان به ما خواهد گفت که این قرارداد‌ها چه تاثیری بر قیمت اتریوم خواهد گذاشت.

اینک افراد زیادی به حرکت صعودی اتریوم امیدوار هستند و حتی عده‌ای بیت کوین را رهبر بازار نمی‌دانند و معتقدند که این اتریوم است که بازار رمز ارز‌ها را رهبری می‌کند. طبیعتا پایین رفتن قیمت اتریوم برای کل بازار تبعاتی منفی خواهد داشت. نظر شما چیست؟ قرارداد‌های آتی اتریوم چه تاثیری بر قیمت این رمز ارز خواهد داشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43529
دکمه بازگشت به بالا