ایستگاه خبر

برنامه پاداش بنیاد اتریوم برای توسعه‌دهندگان

بنیاد اتریوم برنامه‌ای راه‌اندازی کرده است که برنامه پاداش کلاینت نامیده می‌شود. این برنامه تیم‌های توسعه نرم‌افزار را تشویق کند تا به حفظ شبکه اصلی ادامه دهند.

تیم‌های توسعه‌دهنده هر کدام ۱۴۴ اعتبارسنج با مجموع ۴۶۰۸ ETH دریافت خواهند کرد تا روی شبکه اصلی کار کنند. تیم‌ها می‌توانند با ساختن نرم‌افزاری که الزامات عملکرد و امنیت را برآورده می‌کند، قفل پاداش‌ها را باز کنند. مالکیت وجوه در طول چندین سال باقی می‌ماند مادامی که تیم کلاینت را حفظ  و معیارهای عملکرد را در شبکه اصلی رعایت کند. اولین پرداخت با فعال شدن Beacon Chain—راه حل اثبات سهام اتریوم—آغاز می‌شود.

اعتبارسنج‌ها پس از ادغام، کارمزد تراکنش دریافت می‌کنند، بنابراین این برنامه به عنوان یک جریان درآمد عمل می‌کند. تیم‌ها می‌توانند از این کمک‌های بلاعوض به‌ هر صورتی که صلاح می‌دانند استفاده کنند، چه با سپرده‌گذاری برای کسب پاداش‌های بیشتر، چه با برداشت و نقد کردن.

بنیاد اتریوم دیروز در یک پست وبلاگی این برنامه را معرفی کرد و تیم‌های زیر را واجد شرایط شرکت در این مسابقه معرفی کرد: Besu، Erigon، Go-ethereum (geth)، Lighthouse، Lodestar، Nethermind، Nimbus، Prysm و Teku.

در این پست آمده است:

ساختار این برنامه، تیم‌ها را با سلامت طولانی‌مدت شبکه اتریوم همراه می‌کند و تضمین می‌کند که آن‌ها برای ساختن نرم‌افزار ایمن و کارآمد پاداش دریافت می‌کنند. این برنامه به گونه‌ای طراحی شده است که نگاهی به عقب داشته باشد و به تیم‌هایی که قبلاَ نرم‌افزار با کیفیت ارائه کرده‌اند نیز پاداش دهد.

 

پیشنهاد مطالعه: اتریوم ۲.۰ چیست؟ (Ethereum 2.0) تاریخ عرضه اتریوم ۲

Source

https://coiniran.com/?p=48770
دکمه بازگشت به بالا