ایستگاه خبر

کاهش 16 درصدی کارمزدهای اتریوم (ETH) با سرد شدن آتش میم‌کوین‌ها

شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای IntoTheBlock از کاهش هفتگی کارمزدهای اتریوم خبر داد. این معیار به کل مبلغی که کاربران برای ارسال یک تراکنش یا اجرای یک قرارداد هوشمند در شبکه اتریوم می‌پردازند، اشاره دارد.

IntoTheBlock در یک توییت اعلام کرد که مجموع کارمزدهای اتریوم (ETH) در حال حاضر 59 میلیون دلار است که کاهش هفتگی 16.5 درصدی را نشان می‌دهد.

کل کارمزد تراکنش‌های اتریوم در این هفته 16.5 درصد کاهش یافت! به نظر می‌رسد که شیدایی توکن‌های میم در ماه می که به افزایش کارمزد اخیر دامن زد، در حال فروکش کردن است.

— شرکت تجزیه‌وتحلیل IntoTheBlock (@intotheblock) دوم ژوئن 2023

کارمزدهای مربوط به اتریوم (ETH) با افت این معیار به پایین‌ترین حد خود، 69 درصد کاهش یافت، شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Santiment اطلاعات مشابهی ارائه داد و به کاهش متوسط کارمزدهای اتریوم اشاره کرد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که کارمزدهای اتریوم پس از رسیدن به بالاترین سطح سال 2023 یعنی 14 دلار به ازای هر تراکنش اتریوم در اوایل ماه مه، دوباره پایین آمده است.

شیدایی توکن میم PEPE، با طرح قورباغه، در ماه می در کانون توجه قرار گرفت. PEPE یک جنجال جدید در دنیای میم‌کوین‌ها بود و ارزش بازار آن به سرعت از مرز 500 میلیون دلار در عرض سه هفته پس از عرضه عبور کرد.  از آنجایی که PEPE یک توکن ERC-20 است که از بلاکچین اتریوم استفاده می کند، تأثیر آن بر شبکه ETH احساس شد.

رشد میم کوین PEPE که منجر به فعالیت‌های قابل توجهی در شبکه شد و یکی از محرک‌های اصلی افزایش ناگهانی کارمزدهای گس اتریوم به بالاترین سطح در بیش از یک سال گذشته بود.

در 4 می، میانگین کارمزد هر تراکنش اتریوم به بالای 15.82 دلار افزایش یافت. طبق اطلاعات Santiment، کارمزدهای اتریوم اکنون بیش از 69 درصد به نسبت اوج خود کاهش یافته‌اند. PEPE در حال حاضر 71 درصد از بالاترین قیمت تاریخ 5 می خود یعنی 0.000004354 دلار کمتر شده است و اکنون با قیمت 0.000001259 دلار معامله می‌شود.

 

پیشنهاد مطالعه: هزینه گس اتریوم: یک توضیح ساده

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا