ایستگاه خبر

یکپارچگی اتریوم و BSN (شبکه خدمات بلاکچین چینی) اهمیت زیادی دارد؟

حسیب قریشی، شریک صندوق سرمایه‌گذاری Dragonfly Capital، اطلاعات اختصاصی‌ای از برنامه‌های جمهوری خلق چین برای پیشبرد BSN، بلاکچین چینی، منتشر کرده است. آقای قریشی ادعا می‌کند که وی در مورد یکپارچگی اتریوم و BSN از چندین منبع اطلاعاتی اخباری دریافت کرده است و اعلامیه رسمی در مورد این مشارکت هم به زودی منتشر می‌شود.
به گفته این سرمایه‌گذار، BSN که مورد حمایت شرکت‌های دولتی چینی است، در نظر دارد تا با بلاکچین‌های عمومی شناخته‌شده ادغام شود. Ethereum (ETH) و شبکه Nervos (CKB) از پیشگامان این همکاری هستند.

آقای قریشی گفته است هنوز هم جای سوال دارد که آیا مقامات نظارتی چین این ادغام را تأیید و از آن حمایت می‌کنند، یا نه، چون به طور معمول، مسئولان جمهوری خلق چین از تعامل با شبکه عمومی می‌پرهیزند.

مرکز اطلاعات دولتی (یک مرکز اطلاعات فناوری اطلاعات دولتی)، چاینا موبایل و اتحادیه شرکت‌های دولتی در شبکه خدمات بلاکچین (Blockchain Service Network) سرمایه‌گذاری کرده‌‌اند.  BSN یک سیستم توزیع‌شده مجاز برای اهداف تجاری، تحقیق و مدیریت عمومی است و ادغام با  dApp Ethereum (ETH) و Nervos (CKB) به‌طور قابل توجهی باعث افزایش پذیرش و عملکرد آن می‌شود.

چرا این یکپارچگی حائز اهمیت است؟

آقای قریشی ادعا می‌کند که یکپارچگی اتریوم و BSN می‌تواند یک توافق بزرگ باشد. در مرحله اول، این توافق تکلیف ادغام بلاکچین‌های عمومی با سیستم‌های توزیع‌شده تحت حمایت دولت چین را روشن می‌کند. علاوه بر این، پذیرش نوآوری‌های مرتبط با رمزارز در چین را تسهیل می‌کند. تعامل با مجموعه‌های عمومی می‌تواند سیستم‌های موجود را بسیار غیرمتمرکزتر کند.

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=39788
دکمه بازگشت به بالا