ایستگاه خبر

با قدرت گرفتن اتریوم، کیف پول‌های کوچک آن به طور قابل توجهی افزایش یافتند!

سرمایه‌گذاران خرد به دنبال اتریوم (ETH) هستند زیرا این رمزارز به سطح بی‌سابقه‌ای از جستجوهای گوگل رسیده است. آخرین باری که جستجوی گوگل برای ETH نزدیک به سطح فعلی در یک هفته رسید، در هنگام جهش دیوانه‌وار این رمزارز در ۲۰۱۷/۲۰۱۸ بود. حتی در آن زمان، تعداد جستجوها به اندازه تعداد موجود نبود. نشانه دیگری از علاقه قابل توجه سرمایه‌گذاران خرد در ETH، افزایش تعداد آدرس‌ کیف پول‌های کوچک ETH است که طی چند هفته گذشته رکوردهای جدیدی را ثبت کرده است.

جستجوهای گوگل برای ETH افزایش یافته است
داده‌های ترندهای گوگل به عنوان شاخص خوبی از احساسات بازار سرمایه‌گذاران خرد، به ویژه در دارایی‌های سرمایه‌گذاری کمتر محبوب مانند دارایی‌های کریپتو، استفاده می‌شود. در بیشتر موارد، یک حرکت قابل توجه قیمت در هر جهتی با افزایش قابل توجه جستجوهای Google منعکس می‌شود.

به عنوان مثال، در طول افزایش قیمت اتریوم در ۲۰۱۷/۲۰۱۸، تعداد جستجوهای این سکه به طور قابل توجهی افزایش یافته است. و هنگامی که این رمزارز وارد مرحله تصحیح شد، جستجوها کم شده بود، مگر در موارد خاص که افزایش قیمت وجود  داشت.

در حال حاضر، ETH در روند صعودی است، زیرا قیمت آن از سه ماه پیش از ۳۵۰ دلار به ۱,۳۰۰ دلار رسید. سرمایه‌گذاران خرد به دلیل عملکرد خوب این رمزارز در بازار اکنون رغبت زیادی نسبت به آن نشان می‌دهند.

افزایش قابل توجه تعداد کیف پول‌های خرد
تعداد کیف پول‌هایی که مقدار کمی اتریوم دارند نیز در حال افزایش است، که این یک نشانه قوی دیگر است. داده‌های Glassnode نشان می‌دهد که تعداد آدرس‌های کیف پول ETH که بیش از ۰.۲ ETH موجودی ندارند، افزایش قابل توجهی مشاهده می‌شود. آدرس‌هایی که بیش از ۰.۱ ETH ندارند، به بالاتر از ۱۱ میلیون رسیده‌اند. با این حال، بیشترین میزان افزایش در اواخر سال گذشته و هنگامی که قیمت اتریوم به سرعت در حال افزایش بود، ثبت شد. سرمایه‌گذاران خرد در حال تلاش برای خرید اتریوم (ETH) هستند زیرا این رمزارز شاهد سطح بی‌سابقه‌ای از جستجوهای Google است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43305
دکمه بازگشت به بالا