ایستگاه خبر

پرسش‌های متداول درباره اتریوم ۲.۰

جوزف لوبین، بنیانگذار شبکه اتریوم (ETH) و استودیوی وب غیرمتمرکز ConsenSys، سؤالات جدیدی را منتشر کرده است که جنبه‌های تجاری و طراحی نسخه‌ی اثبات سهام اتریوم ۲.۰ را پوشش می‌دهد.

فاز صفر در سال 2020، فاز یک در سال 2021

براساس این مطلب، چارچوب‌های زمانی برای گسترش اتریوم (ETH) 2.0 تحت تأثیر شیوع کویید-۱۹ و رکود متعاقب آن در بازار قرار نگرفته است. درست همانطور که قبلاً برنامه‌ریزی شده بود، مرحله اولیه توسعه شبکه (فاز 0 یا Beacon Chain) در سال 2020 راه‌اندازی می‌شود مادامی‌که فاز 1 در سال 2021 این بلاکچین را به 64 قشر به هم پیوسته تقسیم می‌کند. تمام وجوه اتریوم (ETH) در زمان نقل و انتقالات امن است و نیاز به هیچگونه اقدامی از سوی دارندگان آن نخواهد بود. البته، ConsenSys خاطرنشان می‌کند که در حال حاضر امکان خرید اتریوم ۲.۰ وجود ندارد.

ابزارهای ConsenSys برای اتریوم ۲

استودیوی ConsenSys یکی از مجموعه تیم‌های غیرمتمرکز است که در توسعه اتریوم (ETH) 2.0 نقش داشته است. طبق سؤالات متداول، تلاشهای سازمانی آنها بر سه ابزار متمرکز است. اولین مورد، CodeFi Activate  که به سهامداران خرده‌فروش کمک می‌کند تا در فرایند اعتبارسنجی شرکت کنند. دومین مورد، شبکه‌های CodeFi Staking-as-a-service به‌عنوان یک محصول سازمانی مهم در سرمایه‌گذاری‌ها و شرکت‌های بزرگ عمل می‌کند. همچنین، این استودیو در حال ساخت PegaSys Teku است که به کاربران در فروش سهام و هم در توافقات جمعی شبکه کمک می کند.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا