ایستگاه خبر

توسعه دهنده اتریوم : مقدار زیادی از اترها را می‌سوزانیم!!

اریک کانر، توسعه‌دهنده اتریوم گفت که اجرای برنامه بهبودیافته اتریوم  EIP-1559 امروز انجام می‌شود و در نتیجه شاهد سوختن بسیاری از ETH‌ها خواهیم بود.

کانر در توئیتر خود نوشت:‌ «EIP-1559 اجرا می‌شود. پس از آن ما می‌خواهیم اترهای زیادی را بسوزانیم.»

اجرای EIP-1559 تجربه کاربری بهتر، ویژگی‌های امنیتی مطمئن‌تر، بلوک‌های بزرگتر برای معاملات (در صورت لزوم) و سوزاندن ETH پس از پردازش هر معامله توسط بلاکچین Ethereum را به همراه خواهد داشت که برخلاف سازوکار فعلی است.
در شکل فعلی، کاربران اتریوم می‌توانند به صورت دستی هزینه‌های «گس» خود را تعیین کنند. با این حال، این موضوع به کاربران فرصت‌طلب و ثروتمند اجازه می‌دهد قیمت گس بالاتری را پیشنهاد دهند که باعث دو مسئله مهم می شود: ازدحام شبکه و هزینه‌های بسیار زیاد برای استفاده از اتریوم.

چنین اشکالاتی، پذیرش و رشد شبکه را محدود می‌کند. اما EIP-1559 یک تغییر اساسی ایجاد می‌کند. با این برنامه جدید، شبکه به طور خودکار قیمت “BASEFEE” را پیشنهاد می‌کند که متناسب با فعالیت شبکه باشد، نرخ مشخصی را برای همه معاملات فراهم می‌کند و از فرصت‌طلبی کاربران از ازدحام شبکه جلوگیری می‌کند.

این برنامه عناصر ضدتورم را نیز معرفی می‌کند. همانطور که گس مصرف می‌شود ، مقدار عمده‌ای از اترها سوزانده می‌شوند که باعث کاهش عرضه توکن می‌شود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42722
دکمه بازگشت به بالا