ایستگاه خبر

اتریوم موفق در حفظ حمایت ۳۲۰ دلار، ناتوان در شکست مقاومت ۳۶۰ دلاری

عدم توانایی بیت‌کوین برای حفظ سطح قیمتی ۱۰۴۰۰ دلار باعث سقوط قیمتی سایر رمزارزهای بازار شده است. به طور ویژه اتریوم با سقوط به کانال ۳۰۰ دلار درگیر حفظ سطوح حمایتی تاریخی خود در این محدوده قیمتی شده است.
ازآنجاییکه صعود قیمت اتریوم همبستگی معناداری با بیت‌کوین دارد، سطح قیمتی آینده آن نیز بستگی به قیمت سایر رمزارزهای بازار خواهد داشت.
یکی از آنالیزورهای بازار اتریوم در بیتکوینیست معتقد است سطح حمایتی ۳۲۰ دلار به قدری قدرتمند هست که از کاهش بیشتر قیمت اتریوم جلوگیری کند. این سطح قیمتی در روزهای اخیر بارها لمس شده است و هر بار یک واکنش مثبت از آن دریافت کرده است.
اتریوم از دیرباز همواره روند قیمتی بیت‌کوین را الگو برداری کرده است. همین امر باعث شد که با سقوط قیمت بیت‌کوین اتریوم نیز که روزهای خوبی را سپری می‌کرد با افت قیمت مواجه شود.
پس از صعود به اوج قیمتی ۴۹۰ دلار در هفته گذشته اتریوم دیروز ۳۲۰ دلار معامله می‌شد. واکنش به این سطح قیمتی سریع بود. خریداران نگذاشتند کاهش بیشتری در این سطح قیمتی رخ دهد و فشار آنها باعث برگشت قیمت اتریوم شد. برخی معتفدند صعود و یا عدم صعود قیمت اتریوم بسیار وابسته به این است که بیت‌کوین بتواند سطح قیمتی ۹۹۰۰ دلار را برای خود حفظ کند یا خیر.
یکی از تحلیل‌گران معروف اتریوم معتقد است سطح ۳۲۰ دلار قیمت مناسبی برای خرید اتریوم است:

“حمایت قدرتمند در ۳۲۰ دلار به این معنی است که قیمت مناسب برای خریداران فراهم شده است. از لحاظ حجم مقاومت، PA همچنان در شکستن ۳۶۰ دلار ناتوان است. به نظر می‌رسد price action در حال سقوط است.”

بیشتر بخوانیم: هکاتون پست کووید ۲۰۲۰ چیست؟

https://coiniran.com/?p=41089
دکمه بازگشت به بالا