ایستگاه خبر

اتریوم موفق در حفظ حمایت 320 دلار، ناتوان در شکست مقاومت 360 دلاری

عدم توانایی بیت‌کوین برای حفظ سطح قیمتی 10400 دلار باعث سقوط قیمتی سایر رمزارزهای بازار شده است. به طور ویژه اتریوم با سقوط به کانال 300 دلار درگیر حفظ سطوح حمایتی تاریخی خود در این محدوده قیمتی شده است.
ازآنجاییکه صعود قیمت اتریوم همبستگی معناداری با بیت‌کوین دارد، سطح قیمتی آینده آن نیز بستگی به قیمت سایر رمزارزهای بازار خواهد داشت.
یکی از آنالیزورهای بازار اتریوم در بیتکوینیست معتقد است سطح حمایتی 320 دلار به قدری قدرتمند هست که از کاهش بیشتر قیمت اتریوم جلوگیری کند. این سطح قیمتی در روزهای اخیر بارها لمس شده است و هر بار یک واکنش مثبت از آن دریافت کرده است.
اتریوم از دیرباز همواره روند قیمتی بیت‌کوین را الگو برداری کرده است. همین امر باعث شد که با سقوط قیمت بیت‌کوین اتریوم نیز که روزهای خوبی را سپری می‌کرد با افت قیمت مواجه شود.
پس از صعود به اوج قیمتی 490 دلار در هفته گذشته اتریوم دیروز 320 دلار معامله می‌شد. واکنش به این سطح قیمتی سریع بود. خریداران نگذاشتند کاهش بیشتری در این سطح قیمتی رخ دهد و فشار آنها باعث برگشت قیمت اتریوم شد. برخی معتفدند صعود و یا عدم صعود قیمت اتریوم بسیار وابسته به این است که بیت‌کوین بتواند سطح قیمتی 9900 دلار را برای خود حفظ کند یا خیر.
یکی از تحلیل‌گران معروف اتریوم معتقد است سطح 320 دلار قیمت مناسبی برای خرید اتریوم است:

“حمایت قدرتمند در 320 دلار به این معنی است که قیمت مناسب برای خریداران فراهم شده است. از لحاظ حجم مقاومت، PA همچنان در شکستن 360 دلار ناتوان است. به نظر می‌رسد price action در حال سقوط است.”

بیشتر بخوانیم: هکاتون پست کووید 2020 چیست؟

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا