ایستگاه خبر

کرونا ویروس در کنفرانس ETHLondon! شرکت‌کنندگان باید تست کرونا دهند

در تاریخ ۱۱ مارس، مالک سرویس‌دهنده غیرمتمرکز TorusLabs آقای ژن یو یانگ خبر از مثبت بودن نتیجه تست کرونا ویروس خود داده است.

او با انتشار یک پست در توئیتر از تمام کسانی که با او در طی کنفرانس ETHLondon که از تاریخ ۲۸ فوریه تا ۱ مارس برگزار شده بود، و یا گردهمایی جامعه اتریوم که در تاریخ ۳ تا ۵ مارس برگزار شده بود،  ارتباط داشته اند درخواست کرده است که یا خود را قرنطینه کنند و یا آزمایش کرونا دهند.

شیوع کرونا ویروس در تمامی کشورهای دنیا، کنفرانس‌های متعددی در رابطه با رمز ارزها را تحت تاثیر قرار داده است. هفته بلاک‌چین پاریس پس از منع گردهمایی‌های پرجمعیت توسط دولت فرانسه به تعویق افتاده است. گردهمایی جامعه اتریوم که در فرانسه برگزار شده بود، به علت حضور کمتر از ۵ هزار نفری شرکت‌کنندگان شامل حال قانون منع برگزاری نشد. در کنفرانس ETHLondon نیز صندلی‌های رزرو شده خالی بسیاری دیده می‌شد. ترس عمومی از شیوع این ویروس مرگبار مردم را از شرکت در تجمعات منصرف می‌کند. حتی اگر دولت‌ها اجازه برگزاری آنها را داده باشند.

در هنگ‌کنگ نیز دو کنفرانس رمز ارزی و بلاک‌چین محور به تعویق افتاده‌اند. برگزاری هفته بلاک‌چین هنگ‌کنگ به اواخر سپتامبر موکول شده است. در کره جنوبی نیز گردهمایی Nitron به اوایل فوریه تغییر تاریخ داده است.

این درحالی است که هر روز به شمار قربانیان کرونا ویروس در دنیا افزوده می‌شود. به نظر می‌رسد اکنون با گسترش شیوع در تمامی کشورهای جهان حوزه و زمینه‌ای نیست که تحت تاثیر این ویروس مرگبار قرار نگرفته باشد.

Source

https://coiniran.com/?p=37488
دکمه بازگشت به بالا