آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

بوترین، موسس اتریوم 600 اتر را به کوین‌بیس منتقل کرد

در اوایل صبح روز 21 آگوست، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم (ETH) 600 اتر معادل بیش از 1 میلیون دلار را به آدرس سپرده کوین‌بیس ارسال کرد.

این انتقال به کوین‌بیس به دنبال تراکنشی انجام می‌شود که دو روز قبل از آن انجام شد و موجودی وی را 1000 اتر افزایش داد. این بدان معناست که با وجود انتقال او به کوین‌بیس، دارایی اتریوم او در مقایسه با چند روز قبل همچنان افزایش یافته است. این داده‌ها به وضوح نشان می دهد که او کوین بیس را به صرافی‌های دیگر ترجیح می دهد.

علاوه بر این، کیف‌پول‌های شناخته شده عمومی بوترین در حال حاضر در مجموع بیش از 248000 اتر دارند – عددی که با وجود کاهش ارزش این دارایی‌ها در مقایسه با ابتدای ماه اوت، نزدیک به 713 اتر افزایش یافته است.

دارایی های اتریوم او نیز نزدیک به 415 میلیون دلار ارزش دارد، در حالی که دومین دارایی ارزشمند در این کیف پول‌ها میکر (MKR) است که تنها 544000 دلار ارزش دارد.

در پایان، در حالی که بوترین مقدار قابل توجهی از اتریوم را به کوین بیس منتقل کرده است تا احتمالاً آن‌ها را بفروشد و تبدیل به فیات کند، این مقدار در مقایسه با کل مبلغی که در اتریوم سرمایه‌گذاری کرده کمرنگ است.

 

پیشنهاد مطالعه: راهنمای جامع علاقه‌مندان و توسعه‌دهندگان اتریوم ( Ethereum )

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا