رشد بی سابقه ارز رمزنگاری شده اتریوم کلاسیک در نتیجه شوک Robinhood
تورج اکبری | 1397.05.16

رشد بی سابقه ارز رمزنگاری شده اتریوم کلاسیک در نتیجه شوک Robinhood

به گزارش کوین ایران به نقل از کوین دسک، ارز رمزنگاری شده جدیدی به لیست 10 رمز ارز برتر افزوده شده است. در زمان نگارش این مطلب، مجموع ارزش اتریوم کلاسیک (ETC) در گردش به 2.2 میلیارد دلار افزایش یافت. بر اساس داده های CoinMarketCap، این افزایش باعث شد که این ارز از جایگاه دوازدهم به رتبه دهم ارتقاء پیدا کند.

بیشتر بخوانید: آیفون هفت امکان پرداخت با بیت کوین را میسر می‌سازد، اتریوم کلاسیک احتمالا باید بعدی باشد

اضافه شدن اتریوم کلاسیک به لیست پلتفرم Robinhood

اتریم کلاسیک در 6 اوت به پلتفرم معاملاتی کارگزار آمریکایی Robinhood اضافه گردید که همین امر افزایش چشم گیر قیمت آن را در پی داشت. در نتیجه، قرار گیری در لیست می تواند به عنوان یک کاتالیزور در نظر گرفته شود که به ETC کمک کرد تا به قیمت 19 دلار برسد. شوک این خبر موجب رشد 8.5 درصدی قیمت اتریم کلاسیک شده و به رقابت آن با دیگر ارز های رمزنگاری شده کمک نمود. این ارز رمزنگاری شده با گذر از MIOTA به جایگاه دهم نمودار CoinMarketCap دست یافت.

نمودار روزانه اتریوم کلاسیک

نمودار روزانه اتریوم کلاسیک با گسترش خطوط MACD (خط های آبی و نارنجی) به نفع گاو ها است و نمودار هیستوگرام نیز قدرت آخرین حرکت این ارز رمزنگاری شده را نشان می دهد. علاوه بر این، یک افزایش در حجم صعودی که در روزهای 3 و 6 اوت دیده می شود، حمایت قابل توجهی در برابر خط مقاومت 19 دلار فراهم کرده است که از 13 مه به عنوان یک مانع برای این رمز ارز عمل می کرد. در روزهای آتی انتظار می رود که شاخص قدرت نسبی (RSI) به بالاترین سطح خود در سه ماه گذشته یعنی 64.87 برسد.

نمودار روزانه اتریوم کلاسیک

Ether Classic (ETC) Daily Chart/ Source

بیشتر بخوانید: انشعاب سخت اتریوم: آیا کاربران از آن پشتیبانی می کنند؟

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

Source & image