ایستگاه خبر

اینک خریداران اتریوم در انتظار تارگت ۲۰۰۰ دلار هستند!!

اتریوم که بزرگترین آلتکوین جهان است، اخیرا توانست ۱۷۰۰ دلار را هم رد کند که این رکوردی جدید در تاریخ این رمز ارز است. بازار رمز ارز‌ها کلا حرکتی صعودی را در چند ماه اخیر شروع کرده است و اتریوم نیز از ابتدای ماه مارس تا کنون ۱۷۵۰ درصد رشد کرده است. این حرکت صعودی بازار کریپتو زمانی انجام شد که سرمایه‌گذاران موسساتی برای مقابله با تورم وارد فضای سرمایه‌گذاری در بیت کوین شدند. این موسسات با توجه به سیاست تسهیل کمی بانک مرکزی آمریکا و پایین نگه داشتن نرخ بهره و همچنین صدور بسته‌های حمایتی به این نتیجه رسیدند که ممکن است تورم بزرگی در راه باشد و بنابراین وارد فضای بیت کوین شدند. بزرگترین آلتکوین جهان نیز در جریان این حوادث رشد کرد و اینک خریداران اتریوم در انتظار تارگت ۲۰۰۰ دلار هستند.

اصلاحی که اخیرا بیت کوین تجربه کرد به همراه عوامل بنیادین مثبتی که برای اتریوم مطرح است، به این رمز ارز کمک کردند که بتواند قیمت خود را بالا ببرد. یکی از این عوامل بنیادین برجسته تغییر الگوریتم اتریوم از گواه اثبات کار به گواه اثبات سهام است. اینک بسیاری از تریدر‌ها به اتریوم به عنوان یک موقعیت دراز مدت نگاه می‌کنند و به تارگت‌های بلند مدت امید دارند. شواهد نیز نشان می‌دهد که اتریوم زیادی اینک از صرافی‌ها خارج شده است و از گردش روزانه این کوین کاسته شده است. اینک اتریوم در برابر تقاضای روز افزون خود با بحران نقدینگی مواجه شده است. به نظر می‌رسد که این بحران نقدینگی به زودی منجر به افزایش قیمت شود.

علاوه بر اینها، تصمیم CME برای راه‌اندازی قرارداد‌های آتی اتریوم نیز می‌تواند بر قیمت این رمز ارز تاثیر بگذارد و قیمت آن را بالا‌تر ببرد زیرا راه‌اندازی این بازار آتی می‌تواند اتریوم را در دسترس سرمایه‌گذاران بیشتری قرار دهد. به نظر می‌رسد که بعضی سرمایه‌گذاران موسساتی نیز اینک برای متنوع کردن پورتفولیوی خود به اتریوم متمایل شده‌ باشند.

این در حالی است که برخی احتمال می‌دهند که بعد از راه‌اندازی این بازار آتی قیمت اتریوم با اصلاح مواجه خواهد شد. اما تکنیکال‌ها چنین باوری ندارند و معتقدند که اتریوم به سمت ۲۰۰۰ دلار در حال حرکت است. نظر شما چیست؟ آیا خریداران اتریوم باید در انتظار یک تارگت جدید باشند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43561
دکمه بازگشت به بالا