ایستگاه خبر

موجودی اتریوم صرافی‌های متمرکز به پایین‌ترین حد خود در 4 سال گذشته رسیده است

مقدار اتریوم‌هایی که در کیف پول‌های صرافی‌های متمرکز نگهداری می‌شود به پایین‌ترین حد خود در چهار سال گذشته رسیده است، زیرا اعتماد به ارائه‌دهندگان خدمات رمز ارزی متمرکز پس از ورشکستگی FTX همچنان کاهش می‌یابد.

بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط Glassnode، موجودی صرافی‌های متمرکز ارزهای دیجیتال به کمترین میزان در چهار سال گذشته یعنی 19,703,102.3 اتر (ETH)معادل بیش از 24.6 میلیارد دلار در زمان انتشار خبر – رسید.

Ethereum balance on exchanges reaches a 4-year low as trust in custodians fades - 1

علاوه بر این، داده‌های همین منبع همچنین نشان می‌دهد که میانگین هفت روزه ورودی صرافی‌های اتریوم به پایین‌ترین حد یک ماهه 13,329,870 دلاری رسیده است. پایین‌ترین سطح یک ماهه قبلی 13,451,840 دلار در 5 دسامبر گزارش شد.

این داده‌ها زمانی ظاهر شد که حجم تراکنش‌های بیت کوین (BTC) به پایین‌ترین حد در دو سال گذشته رسید در حالی که اولین ارز دیجیتال جهان همچنان از صرافی‌های متمرکز خارج می‌شود.

علی‌رغم رویدادهای اخیر بازار مانند ورشکستگی صرافی اصلی FTX، که منجر به بی‌اعتمادی عمومی نسبت به مؤسسات ارائه‌دهنده خدمات رمز ارزی شد، برخی از اصول به وضوح نشان می‌دهند که فضای کریپتو با در نظر گرفتن چرخه گذشته بازار به‌طور معناداری رو به جلو حرکت کرده است.

طبق یک گزارش که اخیراً منتشر شده است، اگرچه ممکن است قیمت‌ها به‌طور قابل توجهی کاهش یافته باشد، تجزیه و تحلیل بلاکچین نشان می‌دهد که ارز دیجیتال در آخرین بازار صعودی خود پیشرفت قابل توجهی داشته است.

 

پیشنهاد مطالعه: فن توکن چیست؟ + معرفی سایت‌های خرید Fan Token یا توکن هواداری

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا