ایستگاه خبر

اتریوم همین حالا هم میلیاردها دلار ارزش واقعی دارد!

آری پاول، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری در BlockTower Capital، تأکید کرد که اکوسیستم اتریوم در حال حاضر میلیاردها دلار ارزش واقعی دارد. به ویژه در طول سال ۲۰۲۰، زیرمجموعه‌های اتریوم، مانند امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) ،NFTها و … محبوبیت قابل توجهی پیدا کرده‌اند. طبق گزارش Defipulse، بیش از ۱۴.۶ میلیارد دلار در پروتکل‌های DeFi قفل شده است. این رقم بیانگر فعالیت زیاد کاربر در بلاکچین اتریوم است.

اتریوم رشد زیادی دیده است، نادیده گرفتن آن امکان‌پذیر نیست!

در هفته گذشته گفتگوهای داغی در مورد بیت کوین و اتریوم و رقابت بالقوه از نظر ارزش‌گذاری بین این دو انجام شده است. این بحث‌ها در پی صحبت‌های ائول پال، سرمایه‌گذار کریپتو آغاز شد که گفته بود اتریوم می‌تواند به ارزش بازار بالاتری نسبت به بیت کوین دست یابد.

پیرامون نظرات پال در مورد اتریوم بحث و انتقادات صریحی وجود داشت. در پاسخ به این وضعیت، پال گفت که اتریوم همین حالا هم میلیاردها دلار ارزش واقعی در سراسر DeFi ،NFT و … دارد. داده‌ها همچنین نشان می‌دهند که افزایش واقعی تقاضا برای ETH و برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم وجود داشته است.

از همه قابل توجه‌تر، U.Today در ۱۲ دسامبر گزارش داد که کارمزدهای ETH در صرافی‌های متمرکز از ۲۵٪ به ۱٪ در سال گذشته کاهش یافته است. این روند نشان داده است که برنامه‌های غیرمتمرکز، که شامل صرلفی‌های غیرمتمرکز هم است، شاهد افزایش چشمگیری در فعالیت واقعی کاربران بوده‌اند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42582
دکمه بازگشت به بالا