ایستگاه خبر

بیش از ۱۱ میلیون اتر در قرارداد سپرده‌گذاری اتریوم ۲.۰

با وجود تغییرات نامشخص قیمت، قرارداد سپرده‌گذاری اتریوم ۲.۰ همچنان در میان سرمایه‌گذاران خرد و سازمانی در حال افزایش است. طبق گفته Etherscan، یک پلتفرم کاوشگر بلاک و تجزیه و تحلیل اتریوم، جامعه کریپتو در حال حاضر بیش از ۱۱ میلیون ETH در قرارداد سپرده‌گذاری شبکه به اشتراک گذاشته که بالاترین سطح ثبت شده است.

ارتقای شبکه اتریوم که به طور رسمی با راه‌اندازی Beacon Chain در هفته اول دسامبر ۲۰۲۰ آغاز شد، در طول ۱۵ ماه گذشته شاهد افزایش مداوم علاقه جامعه ارزهای دیجیتال بود. در ۱۲ ماه گذشته، حجم کلی ETH سهام در قرارداد سپرده‌گذاری اتریوم ۲.۰ بیش از ۲۵۰ درصد افزایش یافته است.

در فوریه ۲۰۲۱، این قرارداد نزدیک به ۳ میلیون سکه داشت. در ماه آگوست، این تعداد به ۷ میلیون رسید و به تدریج افزایش یافت و به سطح ۱۰ میلیون در هفته اول مارس ۲۰۲۲ رسید. از نظر ارزش، ۳۵.۸ میلیارد دلار سکه ETH در قرارداد سپرده‌گذاری اتریوم ۲.۰ شده است.

بهبود قیمت اتریوم

در اوایل این هفته، دومین ارز دیجیتال باارزش جهان به سطح قیمت ۳۵۰۰ دلار و ارزش کل بازار ETH به بالای ۴۰۰ میلیارد دلار رسید. با این جهش قیمتی، احساسات سازمانی در مورد اتریوم نیز به طرز چشمگیری تغییر کرد. هفته گذشته، محصولات سرمایه‌گذاری مرتبط با اتریوم، سرمایه‌های سازمانی به ارزش ۱۰ میلیون دلار را جذب کردند.

اتریوم دوباره به خط مقدم بازگشته است، زیرا اخبار مربوط به ادغام موفقیت‌آمیز در شبکه آزمایشی Kiln ادغام تخمینی ژوئن (به معنای انتقال به اثبات سهام) را بسیار واقعی‌تر کرد. این انتقال، در صورت موفقیت‌‌آمیز بودن، اتریوم را برای سرمایه‌گذاران نهادی جذاب‌تر خواهد کرد. شرکت تجزیه و تحلیل گلاسنود در گزارش اخیر خود خاطرنشان کرد: این امر همچنین منجر به کاهش شدید عرضه خواهد شد زیرا ETH به یک دارایی کاهش‌‌دهنده تورم تبدیل می‌شود. علاوه بر این، نقل و انتقالات نهنگ ETH در بحبوحه آخرین افزایش قیمت آن افزایش یافته است.

 

پیشنهاد مطالعه: اتریوم ۲.۰ چیست؟ (Ethereum 2.0)

 

Source

https://coiniran.com/?p=50429
دکمه بازگشت به بالا