ایستگاه خبر

۱۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری در اتریوم ۲.۰ از طرف یک شرکت مستقر در دبی

سرمایه‌گذاری در اتریوم ۲.۰ شروع کُند و آهسته‌ای داشته و اغلب به چند نهنگ بیت کوین و کارمندان داخلی رازدار محدود شده است. اگرچه به نظر می‌رسد شرکت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری اکنون توجه‌شان به این موضوع جلب شده و ممکن است روند سرمایه‌گذاری را تغییر دهد.

شرکت خدمات مشاوره‌ای بلاک چین در دبی به نام IBC Group به تازگی اعلام کرده که ۱۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده است که معادل ۲۱ هزار سهم ETH در راه‌اندازی اتریوم ۲.۰ است. IBC Group Limited یک شرکت سرمایه‌گذاری خصوصی است که در حوزهٔ املاک و مستغلات، هنر و فناوری‌های آینده فعالیت می‌کند.

براساس گزارش‌ها، این سرمایه‌گذاری با مشارکت شرکت کانادایی CanETH انجام می‌شود که یک سرویس درجه یک خدمات سرمایه‌گذاری برای دارندگان اتریوم است. این شبکه جهانی غیرمتمرکز ماموریت دارد راهی ساده‌تر مهیا کند تا کاربران عادی ETH 2.0 را به کار گیرند.

خرم شروف (Khurram Shroff) کارآفرین و رییس IBC اظهار داشت: «ما از مفهوم گواه بر سهام (PoS) که برای قراردادهای هوشمند Ethereum 2.0 پیشنهاد شده بسیار هیجان‌زده هستیم و ۲۰هزار ETH را قفل می‌کنیم که به‌نوعی یک سفر یک‌طرفه تا فاز ۲ است. این کار اعتمادبه‌نفس ما را نسبت به ETH2 نشان می‌دهد.»

طبق گزارش، آدرس CanETH متعلق به شروف، سه سهم که در مجموع ۲۱۹۸۴ ETH می‌شود را با ۶۸۷ اعتبارسنج ارسال می‌کند که ارزش فعلی آن حدود ۱۰ میلیون دلار است.

تا این لحظه تعداد انگشت‌شماری از نهنگ‌های کریپتوکارنسی بوده‌اند، از جمله ویتالیک بوترین که در اتریوم ۲.۰ سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

Source

https://coiniran.com/?p=42122
دکمه بازگشت به بالا