ایستگاه خبر

قرارداد سپرده اتریوم ۲.۰ بیش از ۳ میلیون توکن اتر استیک‌شده دارد

قرارداد سپرده اتریوم ۲.۰ ، مرکز کانونی معماری جدید شبکه اتریوم، در حال حاضر بیش از ۲.۶ درصد کل عرضه را قفل کرده است.

در قرارداد سپرده برای زنجیره Beacon شبکه اتریوم ۲.۰ ، بیش از ۳ میلیون توکن اتر، استیک شده است که با قیمت‌های فعلی بیشتر از ۵.۵ میلیارد دلار ارزش دارد.

بر اساس داده‌های موتور جستجوی بلاک چین اتروم، اتراسکن، تعداد ۳,۰۶۲,۲۱۰ توکن اتر در این قرارداد سپرده ۲.۰ وجود دارد. این قرارداد در اوایل ماه نوامبر سال قبل راه‌اندازی شد. در سه هفته‌ی اول مقدار آستانه‌ای حداقلی توکن‌های اتر برای راه‌‌اندازی زنجیره Beacon برآورده شد. این شبکه در هفته‌ی اول ماه دسامبر راه‌اندازی شد.

زنجیره Beacon یک شبکه رابط میان شبکه فعلی اتریوم و شبکه اتریوم ۲.۰ است. وقتی که موعدش برسد، زنجیره‌ی Beacon کمک خواهد کرد تا شبکه اصلی کنونی را در شبکه اتریوم ۲.۰ تخلیه کنند و از انتقال کامل شبکه، اطمینان حاصل شود.

بر خلاف بلاکچین اتریوم کنونی، شبکه‌ اتریوم ۲.۰ از مکانیزم اجماع اثبات سهام استفاده خواهد کرد. با این امر، استخراج‌گران، نقش پردازش تراکنش‌ها را به گره‌های اعتبارسنج اعطا می‌کنند.

برای به دست آوردن نقش یک گره اعتبارسنج در شبکه اتریوم ۲.۰، کاربر شبکه اتریوم باید تعداد ۳۲ اتر را از طریق یک گره اعتبارسنچج دیگر، در قرارداد سپرده، استیک کند.

صرافی‌هایی مثل کراکن و کوین بیس و هم‌چنین بعضی کیف پول‌ها مثل MyEtherWallet با با ایفای نقش گره‌های اعتبارسنج، خدمات استیک کردن حضانتی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. این صرافی‌ها به کاربران اجازه می‌دهند که هر تعداد توکن اتر را در قرارداد سپرده اتریوم ۲.۰ ، استیک کنند.

|| بیشتر بخوانیم: راه‌‌اندازی انجمن توسعه قرارداد هوشمند توسط زنان توانمند ایرانی

Source

https://coiniran.com/?p=43754
دکمه بازگشت به بالا