ایستگاه خبر

به گفته‌ی تحلیلگران اتر بعد از رشد ۵۰ درصدی هنوز هم ارزان است!

قیمت‌ اتر در چند روز گذشته رو به بهبود بود و بزرگترین آلتکوین جهان امروز به ۲,۴۶۹ دلار رسید. در این مرحله، این رمز ارز نسبت به پایین ترین نرخ خود در روز گذشته یعنی ۱,۷۸۵ دلار حدود ۵۰ درصد افزایش یافته است.

این دارایی دیجیتال پس از سقوطی قابل توجه و از دست دادن نیمی از ارزش خود، به نسبت رکورد قیمتش در ۱۲ می، ۴۴۰۰ دلار، در چند هفته‌ی گذشته حرکتی رو به بالا داشت.

ماریوس راپسیس، از سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال، گفت: «آخرین دستاوردهای اتر نتیجه یک افزایش قیمت جبرانی است».

وی خاطرنشان کرد: «بازار رمز ارزها در سال ۲۰۲۱ نسبت به چرخه‌های نزولی قبلی در سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ نفوذ بیشتری دارد. بنابراین، ما از دو جهت دارای نوسانات شدید هستیم، هم نوسانات رو به بالا، و هم نوسانات رو به پایین». وی گفت صحبت‌های ایلان ماسک در هفته‌‌های اخیر عده‌ی زیاد را به نقد کردن دارایی‌هاشان تحریک کرده که در روند نزولی اخیر بی‌تأثیر نیست.

با این وجود راپسیس خاطرنشان کرد، اگرچه شرایط گفته‌شده به اوضاع نوسانی رمز ارزها دامن می‌زند، اما این شرایط «فرصت خرید» هم ایجاد می‌کند.

اتر به شدت زیر قیمت

پلتفرم اتریوم پیشرفت قابل توجهی داشت و روزانه میلیون‌ها دلار از کاربران دریافت می‌کرد. راپسیس در مورد این شرایط گفت چون «شبکه‌ی اتریوم پرکاربردترین بلاکچین است و مردم برای استفاده از آن هزینه‌های زیادی می‌پردازند»، توکن اصلی آن یعنی اتر «نسبت به قیمت‌های اخیر ارزان به نظر می‌رسد.»

وی اظهار داشت: «این شرایط فرصتی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند که آن را خریداری کنند.»

ریک ویلارد، بنیانگذار و مدیرعامل Agentic Group، دیدگاه مشابهی را ارائه داد، و ادعا کرد که قیمت‌های فعلی اتر کمتر از ارزش واقعی آن است، و در حال حاضر فرصت خرید مناسبی برای سرمایه‌گذاران مهیاست.

 

پیشنهاد مطالعه: راهنمای ترید اتریوم برای مبتدی ها

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=45792
دکمه بازگشت به بالا