ایستگاه خبر

آیا ممکن است قیمت اتر به کمتر از ۱۰۰۰ دلار سقوط کند؟

بازار ارزهای دیجیتال سودهای روز دوشنبه را از دست داده است و ممکن است به زودی با ضرر بیشتری روبرو شود. قیمت اتر در روزی که گذشت بیش از ۷ درصد کاهش داشت.

بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ضررهای سنگینی را ثبت کرده است. این بازار در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۵۰ میلیارد دلار را از دست داده و ارزش کل بازار حدود ۸۷۰ میلیارد دلار کاهش یافته است.

بیت کوین، ارز دیجیتال شماره یک جهان، پس از از دست دادن بیش از ۴ درصد از ارزش خود در ۲۴ ساعت گذشته، برای اولین بار در هفته کمتر از ۲۰ هزار دلار معامله می‌شود.

اتر موقعیت خود را به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار حفظ کرده است. با این حال طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۷.۵ درصد از ارزش خود را از دست داده است. اتریوم در حال حاضر حدود ۱۰۶۰ دلار معامله می‌شود و ممکن است برای اولین بار در این ماه به زیر مرز ۱۰۰۰ دلار سقوط کند.

در هفت روز گذشته، اتریوم بیش از ۶ درصد از ارزش خود را کاهش داده است و ضررهای بیشتری ممکن است در انتظار توکن اصلی بلاکچین اتریوم باشد.

سطوح کلیدی بعدی

نمودار ۴ ساعته ETH/USD در حال حاضر نزولی است زیرا اتر در ۲۴ ساعت گذشته عملکرد ضعیفی داشته است. شاخص‌های فنی نشان می‌دهد که اتر بدترین عملکرد را در بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار دارد.

1657625330706 ad58fa86 a1e6 4c12 9b87 ffaa213c7d70

 

خط MACD به زیر منطقه خنثی سقوط کرده است و در حال حاضر در -۴۱ قرار دارد که نشان‌دهنده حرکت نزولی است.

شاخص قدرت نسبی ۱۴ روزه ۲۳ نشان می‌دهد که اتر در حال حاضر در موقعیت فروش بیش از حد قرار دارد.

اگر روند نزولی ادامه یابد، قیمت اتر می‌تواند برای اولین بار در ماه به زیر مرز ۱۰۰۰ دلار سقوط کند. در صورت افزایش عملکرد نزولی، اتریوم می‌تواند دومین سطح پشتیبانی اصلی خود را در حدود ۹۳۵ دلار از دست بدهد.

با این حال، اگر گاوها کنترل را دوباره به دست آورند، ETH می‌تواند قیمت خود را به بالای ۱۱۰۰ دلار قبل از پایان روز پس بگیرد. دومین سطح مقاومت اصلی در ۱۱۷۲ دلار به حرکت صعودی قوی‌تری در کوتاه‌مدت نیاز دارد.

 

پیشنهاد مطالعه: علت ریزش قیمت بیت کوین و سایر رمزارزها

 

Source

https://coiniran.com/?p=57472
دکمه بازگشت به بالا