ایستگاه خبر

پروتکل Lido دو میلیون دلار سرمایه جدید جذب کرده است

پروتکل Lido ، ارائه دهنده خدمات سهام اتریوم۲.۰، دو میلیون دلار سرمایه تازه جمع‌آوری کرده است.

لیدو که روز دوشنبه خبر را به طور انحصاری با The Block به اشتراک گذاشت، گفت این رقابت توسط Semantic Ventures ،ParaFi Capital ،Terra ،Stakefish و Staking Factions و سایر موارد پشتیبانی می‌شود. سرمایه‌گذاران دیگری از جمله Rune Christensen از MakerDAO ،Stani Kulechov از Aave و Kain Warwick از Synthetix نیز در این دور شرکت کردند.

با سرمایه تازه در دست، Lido به دنبال‌راه اندازی شبکه اصلی خود در این ماه است. شبکه آزمایشی این پروتکل از اواخر نوامبر در Ethereum Goerli در دسترس است.

پروتکل Lido یک پروتکل ذخیره‌سازی Eth2 «نقدشونده» است، به این معنی که به کاربران اجازه می‌دهد قفل اتر staken (ETH) را باز کرده و از آن در برنامه‌های مختلف DeFi برای بدست آوردن سود استفاده کنند. Lido این کار را با صدور توکن بومی خود STETH به ازای هر ETH استیک‌شده در طریق این پروتکل انجام می‌دهد. stETH نسخه توکن‌سازی شده ETH استیک‌شده است.

خدمات البته با هزینه انجام می‌شود. با توجه به اطلاعات موجود در وب سایت خود، لیدو ۱۰٪ هزینه پاداش استیک را دریافت می‌کند. ضرافی‌های رمزارز شناخته‌شده دیگر هم قرار است خدمات سهام Eth2 را ارائه دهند، اما لیدو گفت که راه حل آن به کلید خصوصی طرفین معامله متکی نیست.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42609
دکمه بازگشت به بالا