ایستگاه خبر

افزایش اترهای قفل‌شده در اتریوم ۲.۰ با نزدیک شدن هارد فورک لندن

@eth2validators، یک حساب توییتر که اعتبارسنجان اتریوم را رصد می‌کند، در توئیتر خود اعلام کرد تعداد اعتباردهندگانی که اترهای خود را در قرارداد سپرده‌گذاری اتریوم ۲.۰ قفل کرده‌اند به بالاترین حد تاریخی خود رسیده، و اکنون، ارزش کل قفل‌شده در آن بیش از پنج میلیون اتر است.

افزایش تعداد اعتبارسنج‌های جدید روزانه به بیش از ۱۰۹۷ مورد

طبق داده‌های به اشتراک گذاشته‌شده توسط @ eth2validators، ارزش کل قفل‌شده در شبکه‌ی اتریوم ۲.۰ در حال حاضر بالغ بر رقم خیره‌کننده‌ی ۱۳.۷ میلیارد دلار و تقریباً ۴.۴ درصد از کل عرضه‌ی اتریوم در گردش است.

هریک از اعتبارسنج‌ها باید حداقل ۳۲ اتر سپرده‌گذاری کنند که (با نرخ ارز امروز ۲.۷۵۴ دلار برای هر سکه) معادل ۸۷۹۰۷،۸۴ دلار است.

علاوه بر این، تعداد اعتبارسنج‌های جدیدی که روزانه به این شبکه می‌پیوندند به ۱۰۹۷ مورد رسیده  که بیش از سه برابر ماه قبل است. تعداد کلی اعتبارسنج‌های فعال امروز برابر با ۱۴۸،۷۶۱ است.

برداشت اتریوم به کمترین میزان ۱۱ ماه گذشته رسید

نمودار ارائه‌شده توسط تیم تجزیه و تحلیل Glassnode نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران به طور دسته جمعی اترهای خود را از صرافی‌های کرپتو خارج می‌کنند.

برداشت اتریوم به پایین ترین سطح ۱۱ماهه کاهش یافته است و هم‌اکنون مجموعاً ۶۵۱.۲۶۲ است.

پیش از این گزارش شده بود که یک نهنگ ناشناس فقط در مدت ده دقیقه ۵۲۷۴۵۹ اتر را (۱.۵ میلیارد دلار) از صرافی بایننس خارج کرده است.

بعداً، این ارائه‌دهنده نمودار، CryptoQuant، توضیح داد که این یک معامله داخلی در بایننس بوده زیرا این پلتفرم اترها را به کیف پول‌های جدید خود منتقل کرده است.

در همین حال، تعداد بیشتری از کاربران در حال ورود به این اکوسیستم هستند، زیرا تعداد آدرس‌های اتریوم غیرصفر به بالاترین رقم همیشگی خود یعنی ۵۹،۷۲۳،۶۴۷ رسیده است.

هارد فورک لندن، به زودی!

به طور کلی، مدیر ارشد استراتژی CoinShare، ملتم دمیررز، معتقد است در حال حاضر سرمایه در حال حرکت از بیت کوین به سمت اتریوم است زیرا هارد فورک اتریوم لندن (EIP-1559) نزدیک می‌شود.

این طرج قرار است در ماه جولای برگزار شود. این هارد فورک ازدحام فعلی و هزینه‌های بسیار بالای زنجیره اتریوم را حل نمی‌کند اما انتظار می‌رود حداکثر ظرفیت پلتفرم را دو برابر کند.

 

پیشنهاد مطالعه: نحوه اجتناب از اسلشینگ (Slashing) یا جریمه کاهش سهم در اتریوم ۲.۰

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=45811
دکمه بازگشت به بالا