ایستگاه خبر

طبق آخرین اخبار اتریوم ۲ بین شش تا هشت هفته دیگر می‌رسد!

رهبران توسعه‌ Ethereum آخرین اخبار از شبکه‌ آزمایشی Beacon و ETH 2.0 را با اعضای کامیونیتی به اشتراک گذاشتند. طبق آخرین اخبار اتریوم ۲ تا دو ماه آینده در دسترس خواهد بود. در حال حاضر، یک گزینه برای فاز صفر منتشر شده است، اگرچه Medalla برای نهایی شدن هنوز هم به مشارکت بیشتر نیاز دارد.

بن ادینگتون، توسعه دهنده ETH 2.0، اخیراً یک مطلب منتشر و آخرین اخبار مربوط به آزمایش و توسعه شبکه آزمایشی Beacon را اعلام کرده است. به روزرسانی اولیه انتشار نسخه ۱.۰.۰ برای Beacon Chain بود که شامل تعدادی بهینه‌سازی و اصلاحات پیکربندی است.

شبکه آزمایشی Zinken که هفته گذشته اجرا شد، به اندازه کافی روان بود تا تیم بتواند فکر خود را به سمت نسخه اصلی نهایی معطوف کند. برنامه‌نویس اتریوم اظهار داشت که شبکه‌های آزمایشی دیگر برنامه‌ها را به تعویق نخواهند انداخت و فاز ۰ باید به زودی راه اندازی شود.

« در حال حاضر، مشکل اصلی مدالا مشارکت بسیار پایین است. فکر می کنم مردم کمی از شبکه‌های آزمایشی خسته شده‌اند. وقت آن است که حرکت کنیم. »

بیشتر بخوانید: بیش از ۱.۱ میلیون ETH در Medalla شبکه آزمایشی اتریوم ۲.۰

بر اساس beaconcha.in در زمان نوشتن این مقاله، فقط ۴۵٪ مشارکت شبکه در شبکه آزمایشی Medalla وجود دارد، این شبکه برای نهایی شدن باید به مشارکت ۶۶٪ دست پیدا کند.

برنامه‌های تشویقی برای عیب‌یابی شبکه ETH 2.0 راه‌اندازی شده‌اند تا کلاینت‌های متعددی مانند Teku ،Lighthouse و Prysm را بیازمایند. کسی که بتواند ایرادات اساسی در شبکه پیدا کند ۵۰ میلیون دلار جایزه خواهد گرفت.

در پایان باید گفت که توسعه‌دهندگان فکر می‌کنند که زمان آزمون و خطا به زودی به پایان خواهد رسید و نسخه واقعی این شبکه در اسرع وقت، شاید ظرف دو ماه آینده، کار خود را آغاز کند.

Source

https://coiniran.com/?p=41570
دکمه بازگشت به بالا