ایستگاه خبر

پروژه‌ای بر بستر پولکادوت برای برنامه‌های بین زنجیره‌ای دیفای، Equilibrium

به نقل از Theblockcrypto، یک پروژه دیفای بین زنجیره‌ای به نام Equilibrium که مبتنی بر بستر پولکادوت است، توانست ۵.۵ کیلیون دلار سرمایه جذب کند.

این استارت‌آپ که خبر را به صورت اختصاصی با این خبرگزاری به اشتراک گذاشت، اعلام کرد که این وجوه به وسیله روش سوآپ توکن صورت گرفته که در آن سرمایه‌گذاران توکن‌های قدیمی خود را با توکن‌های جدید معاوضه می‌کنند. توکن ابزاری بومی (NUT)‌ که از محصولات مبتنی بر EOS بود با توکن جدید مبتنی بر پولکادوت به نام EQ معاوضه شد. در واقع ۲۴۲۴۳۷ توکن NUT به ارزش حدودی ۵.۵ میلین دلار در حضور ۳۲۲ شرکت‌کننده با ۲۹.۵ میلیون توکن EQ معاوضه شدند.

مدیر ارشد Equilibrium، الکس ملیخوف، گفته است که این شرکت بر بستر بلاکچین پولکادوت یک پروتوکل مالی غیرمتمرکز می‌سازد که ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز روی Substrates و Parachain را بسیار آسان می‌کند. این موضوع به برنامه‌نویسان این امکان را می‌دهد تا از اتریوم و بلاکچین‌های دیگر به بلاکچین پولکادوت مهاجرت کنند.

پروتوکل بین‌ زنجیره‌ای Equilibrium شامل ارائه خدمات معاملات، قرض گیری و وام‌دهی استخردار و همچنین خدمات استیک کردن است. این استارت‌آپ سعی دارد با معرفی یک رابط کاربری یکسان برای کاربران صنعت مالی غیرمتمرکز، اتریوم و سایر بلاکچین‌ها را کاملا با یکدیگر سازگار کند.

بنا بر وبسایت این شرکت، راه‌اندازی استخر‌های وام دهی،‌ ارتباط میان بلاکچین بیتکوین و COSMOS، ارتباط میان Tezos و EOS، قابلیت تولید دارایی مجازی،‌ معاملات مارجین، سفارش‌های پیشرفته و اتصال بلاکچین‌های بیشتر از مهمترین برنامه‌های آن‌ها در سال جاری هستند.

بیشتر بخوانیم: سرمایه گذاری در دیفای ، تمام آنچه که باید از پیش بدانید!

https://coiniran.com/?p=41357
دکمه بازگشت به بالا