ایستگاه خبر

مشکلی که ایردراپ توکن EIDOS برای شبکه‌ی EOS ایجاد کرده بود، حل شد

صرافی رمز ارز کوین بیس در تاریخ ۲۰ فوریه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد شبکه‌ی  EOS دچار مشکل است و ارسال و دریافت وجوه آن ممکن است با تاخیر انجام شود. این صرافی آمریکایی روز بعد هم در توئیتی بیان کرد که شبکه‌ی EOS هنوز به حالت عادی بازنگشته و ارسال‌های خارجی EOS به طور موقت غیرفعال شده است. این صرافی در روز ۲۱ فوریه خرید و فروش EOS را بطور عادی ادامه داد.

به دنبال این اعلامیه‌ها EOS Nation، تولیدکننده بلاک در شبکه‌ی EOS، در تاریخ ۲۲ فوریه اعلام کرد که در ۲۰ فوریه شبکه مشکلاتی مربوط به میکرو انشعابات داشته اما حالا به وضعیت عادی برگشته و کاملا قابل اعتماد است. طبق اطلاعیه‌ی EOS Nation در تاریخ ۲۰ فوریه ۱۹۲ بلاک به دلیل مساله‌ی میکرو انشعاب از بین رفته بودند هرچند در دو هفته‌ی پیش از آن عملکرد شبکه پایدار بوده است.

شبکه‌ی EOS قبلا هم چنین مشکلاتی را تجربه کرده و در هفته‌ی آخر ژانویه نیز این شبکه هر روز بطور متوسط ۲۰ هزار بلاک را از دست داده است. تحقیقاتی ادعا می‌کنند شبکه‌ی EOS با حملات گرفتگی (congestion attacks) به مشکل می‌خورد و منجمد می‌شود. به نظر می‌رسد این مساله موجب شده یک مهاجم بتواند معادل ۱۱۰ هزار دلار را از یک اپلیکیشن شرط‌بندی EOS برباید.

شرکت Block.one که شبکه‌ی EOS پشتیبانی می‌کند اعلام کرد که شبکه به دلیل ایردراپ توکن EIDOS با مشکل گرفتگی مواجه شده بود ولی الان به عملکر طبیعی خود ادامه می‌دهد.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=37161
دکمه بازگشت به بالا