ایستگاه خبر

رشد خیره کننده سلسیوس در سال جاری میلادی

بزرگترین پلتفرم کسب پاداش مبتنی بر بلاک‌چین، Celsius Network اعلام کرده است که رقم دارایی‌های ذخیره شده در این پلتفرم به ۲.۲ میلیارد دلار رسیده است.

امروز چهارشنبه بیت‌کوین‌منیجر گزارش کرده است که شبکه سیلسیوس توانسته در شش ماه نخست سال جاری رقم دارایی‌های در اختیار خود را به دو برابر افزایش دهد.

سیلسیوس یک شبکه برای مدیریت دارایی‌های دیجیتالی است. این شبکه در ابتدای سال میلادی تنها ۱ میلیارد دلار دارایی رمز ارزی در اختیار داشت. آنها به بیش از ۲۱۵ هزار کاربر خود خدمات وام، سپرده و مدیریت پورتفولیو عرضه می‌کنند و تا کنون ۸۰ میلیون دلار سود رمز ارزی برای کاربران خود کسب کرده اند.

توکن اختصاصی این شبکه CEL  نیز در سال جاری ۴ هزار درصد افزایش قیمت داشته است. ارزش بازار این توکن به تنهایی بالغ بر ۶۸۰ میلیون دلار است.

الکس ماشینسکی مدیر اجرایی Celsius می‌گوید:

“رشد خارق العاده ما نه تنها در سال گذشته بلکه از ابتدای راه اندازی نشان می‌دهد که ارزش آفرینی سلاح جدید فضای رمز ارزهاست.”

ادامه می دهد:

“ما فهوم کسب بازدهی از دارایی های دیجیتالی را ابداع کردیم و با ایجاد توکن اختصاصی خود انقلاب دیفای را آغاز نمودیم. از آن زمان تاکنون بیش از هر پروژه دیگری برای کاربران خود ارزش افزوده ایجاد کرده ایم. ما از سرعت رشد خود کم نخواهیم کرد.”

اینروزها پلتفرم های وام و سپرده رمز ارزی محبوبیت فراوانی یافته اند. هر روز پروژه‌های متنوعی با محوصلات مبتنی بر رمز ارزها وارد فضای دیفای می‌شوند. به نظر می‌رسد ایده‌های مالی غیرمتمرکز تمام نشدنی هستند.

بیشتر بخوانید: منظور از yield farming در دیفای چیست؟

 

https://coiniran.com/?p=41962
دکمه بازگشت به بالا