ایستگاه خبر

سلسیوس باید 44 میلیون دلار رمزارز را به کاربران برگرداند

مارتین گلن، قاضی ارشد پرونده ورشکستگی سلسیوس در حکمی نوشت که این وام‌دهنده ورشکسته ارزهای دیجیتال باید میلیون‌ها دلار رمز ارز را به کاربرانش برگرداند. این شرکت قبل از ورشکستگی در تابستان امسال بیش از 200000 دلار از دارایی‌ها را به حساب‌های حضانتی منتقل کرد، در نتیجه  این امکان را به وجود آورد  که بتواند ادعای مالکیت آن وجوه را داشته باشد.

طبق حکم قاضی پرونده، مارتین گلن،شبکه سلسیوس (Celsius Network) وام‌دهنده ارزهای دیجیتال  باید حدود 44 میلیون دلار ارز دیجیتال را به مشتریان برگرداند، حتی اگر وارد حساب‌های بهره‌دار این شرکت نشده باشد.

بلومبرگ گزارش داد، مارتین گلن، قاضی ارشد ورشکستگی، روز چهارشنبه پس از اینکه طرف‌های درگیر در این پرونده به این نتیجه رسیدند که وجوه متعلق به کاربران است، نه سلسیوس، این حکم را صادر کرد.

Celsius قبل از ورشکستگی در تابستان امسال بیش از 200000 دلار از دارایی‌ها را به حساب‌های حضانتی منتقل کرد، که این احتمال را ایجاد کرد که بتواند ادعای مالکیت آن وجوه را داشته باشد. با این حال، گلن حکم داد که اگر نقل و انتقالات کمتر از 7500 دلار باشد، سلسیوس مجبور نیست رمز ارزها را بازگرداند که معادل حدود 11 میلیون دلار دارایی است.

این شرکت در ماه جولای برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 اقدام کرد. در همین زمان بود که این شرکت رمز ارزی فاش کرد بین 1 تا 10 میلیارد دلار بدهی دارد و بیش از 100000 طلبکار را مدعی شدند که در این پروسه متضرر شده‌اند.

در اوایل این هفته، سلسیوس تمدید دوره انحصاری خود را برای حق ارائه طرح سازماندهی مجدد «فصل یازده» تا 15 فوریه دریافت کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: نحوه‌ی عملکرد سیستم­‌های وام‌­دهی بر بستر بلاک چین

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا