ایستگاه خبر

تاخت و تاز شبکه Elrond در بازار ایالات متحده آمریکا!!

بروکر Voyager اینک توکن شبکه Elrond را در پلتفرم خود لیست کرده است. سرمایه‌گذاران رمز ارز در ایالات متحده از این به بعد می‌توانند این آلتکوین را از طریق اپلیکیشن Voyager به صورت مستقیم تهیه کنند. Elrond یک بلاک چین عمومی سازمانی است که از طریق شاردینگ می‌تواند به بازده بسیار بالایی برسد و مشکل مقیاس‌پذیری را حل کند.

این پروژه سال‌هاست که در حال توسعه است و عاقبت در جولای سال گذشته بود که شبکه اصلی آن راه‌اندازی شد. این رویداد با تغییر برجسته‌ای در عرضه این توکن همراه بود و عرضه آن از ۲۰ میلیارد به ۲۰ میلیون کاهش پیدا کرد. EGLD که رمز ارز شبکه Elrond است، از جمله آلتکوین‌هایی بوده که در سه ماه گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. بنا بر داده‌های CoinGecko، این رمز ارز در این مدت از ۷.۴۷ دلار به ۴۱ دلار رسیده است.

اینک پلتفرم Voyager با احتساب EGLD، تعداد ۵۶ رمز ارز را در پلتفرم خود دارد که رقم برجسته‌ای است. سهام پلتفرم Voyager اینک در CSE که یک صرافی اوراق بهادار کانادایی است، معامله می‌شود. دارایی‌های تحت مدیریت این پلتفرم در تاریخ دهم ژانویه به ۳۵۰ میلیون دلار رسید و سپرده‌گذاری‌های روزانه این پلتفرم به طور متوسط به۵ میلیون دلار رسیده است. انتظار می‌رود که حجم بازار این پلتفرم در آینده بسیار افزایش پیدا کند.

عرضه عمومی قریب‌الوقوع صرافی کوین بیس بسیاری از سهام مرتبط با رمز ارز را جذاب‌تر از قبل خواهد کرد. بازار ایالات متحده بازار جذاب و پرسودی است که قطعا حضور Elrond در این فضا بسیار به نفع اکوسیستم آن خواهد بود. البته ایالات متحده قوانینی گاها دست و پاگیر دارد و هر پروژه‌ای باید با احتیاط در این فضا عمل کند. نظر شما چیست؟ آینده Elrond را چگونه می‌بینید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43206
دکمه بازگشت به بالا