ایستگاه خبر

بلاکچین Elrond شبکه اصلی را راه می‌اندازد و عرضه توکن را ۹۹ درصد کاهش می‌دهد

بلاکچین مقیاس‌پذیر و شبکه قرارداد هوشمند Elrond یک جهش را به شبکه اصلی خود انجام داده و عرضه توکن‌ها را در فرآیند به شدت کاهش می‌دهد.

به عنوان قسمتی از برنامه انتقال، این شرکت به خبرگزاری Coindek، اعلام کرد که عرضه توکن خود را به شکل قابل توجهی از ۲۰ میلیارد به فقط ۲۰ میلیون کاهش داده است. کاهش عرضه توکن‌ها منجر به یک مدل غیرتورمی می‌شود که به توکن بومی این شرکت خصوصیاتی مانند دارایی‌های شبه پول اعطا می‌کند. به جای سوزاندن توکن‌ها، این شرکت از یک سوآپ ارز استفاده می‌کند که در آن ۱۰۰۰ توکن ERD در شبکه آزمایشی به یک توکن به نام (Elrond Gold (eGLD تبدیل می‌شود.

توکن‌های ERD هم اکنون با قیمت ۰.۰۲ دلار معامله می‌شوند که بنا بر داده‌های CoinGecko تا به امروز ۱۲۰۰ درصد رشد داشته است. این تعیین واحد مجدد به این معنی است که توکن‌های eGLD ارزش معادل ۲۴.۸ دلار دارند. در وضعیت فعلی ارزش بازاری، انتقال به شبکه اصلی یعنی ۴۷۳ میلیون دلار ارزش توکن‌ها به صورت مجدد تعیین واحد شده‌اند.

با راه‌اندازی در سال ۲۰۱۸، بلاکچین Elrond خود را به عنوان یک شبکه بلاکچین قابل تعامل معرفی کرده که از راه‌حل قطعه قطعه کردن (Sharding) استفاده می‌کند تا مقیاس‌پذیری لازم برای انجام ۲۵۰ هزار تراکنش در ثانیه را فراهم کند.

همچنین برای شروع شبکه Elrond جدید، برنامه موبایل Maiar از ابتدا در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این برنامه می تواند برای ایجاد سهام، پرداخت و وام دهی همراه با ۱۵۰ ارز متصل به آن استفاده شود. این برنامه فقط یک نمونه مشابه با دیگر برنامه‌های محبوب DeFi نیست. توسعه دهندگان این برنامه در برخی از ویژگی های واقعاً ابتکاری مانند توانایی اعطای وکالت به دوستان و خانواده برای خدمت به عنوان “سرپرست” ، با استفاده از امضای چندگانه برای امکان بازیابی وجوه در صورت از دست دادن دسترسی، دست به کار شده اند. به علاوه کاربران به راحتی می‌توانند وجوه را به

این شرکت در سال ۲۰۱۹ با فروش ۲۵ درصد از عرضه توکن خود در طی یک عرضه در صرافی بایننس در حدود ۳.۲ میلیون دلار سرمایه را تأمین کرد.

https://coiniran.com/?p=40393
دکمه بازگشت به بالا