آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

ایلان ماسک: X هیچ برنامه‌ای برای راه‌اندازی توکن ندارد

پلتفرم رسانه اجتماعی ایلان ماسک، X با وجود شایعاتی که خلاف آن را نشان می‌داد، هیچ برنامه‌ای برای راه‌اندازی توکن رمزارزی ندارد.

این تصمیم پس از اخطار یک طراح گرافیک دوج‌کوین (DOGE) گرفته می‌شود که به جامعه رمزارزها هشدار داده بود که توکن‌های کلاهبرداری به دروغ ادعای ارتباط با X را دارند.

این طراح اشاره کرد که نه ایلان ماسک و نه ایکس هرگز یک توکن رمزارزی راه‌اندازی نکرده‌اند و ماسک را بر آن داشت تا پاسخ دهد و گفت که پلتفرم رسانه اجتماعی هیچ برنامه‌ای برای راه‌اندازی هیچ رمز ارزی ندارد.

ایلان ماسک و 𝕏 هرگز توکن رمزنگاری راه‌اندازی نکردند. مراقب چنین مقالاتی باشید.

— طراح‌دوج (@cb_doge) 5 اوت 2023

ایلان ماسک بارها به طور علنی حمایت خود را از دوج‌کوین (DOGE) ابراز کرده است. علاقه او به این پروژه زمانی مشهود بود که او به طور موقت لوگوی توییتر را با آرم دوج‌کوین جایگزین کرد و DOGE را 27 درصد افزایش داد.

ماسک همچنین به ادغام رمزارزها به عنوان یک روش پرداخت در X اشاره کرده است. در نتیجه، اخیراً چندین توکن با ارزش پایین ظاهر شده‌اند که نام‌هایشان به X، توییتر یا حتی خود ماسک اشاره دارد. برخی از آن‌ها عبارتند از X-token، TWITTER، CryptoTwitter، و ELON BUYS TWITTER (EBT).

حساب‌های رسانه‌های اجتماعی و رسانه‌های خبری این توکن‌ها را به پیشنهاد X برای توزیع درآمد با سازندگان مرتبط کرده‌اند. یکی از کاربران همچنین یک رشته‌توییت مفصل در X نوشته است و بیان می کند که این پلتفرم قصد دارد در روزهای آینده از X-token برای جبران خسارت سازندگان محتوا استفاده کند.

تأیید ایلان ماسک می‌تواند هرگونه شبهه را در مورد معرفی توکن رمزارزی از بین ببرد. با این حال، این حواشی باعث شد قیمت DOGE کمی افزایش یابد و این توکن بیش از 2 درصد پس از توییت او افزایش یافته است.

به طور کلی، DOGE در 24 ساعت گذشته 4 درصد رشد داشته است و در 0.075 دلار معامله می‌شود و بین 0.0729 و 0.0758 دلار متغیر است. با این حال، حجم معاملات در روز گذشته 10 درصد کاهش یافته است.

 

پیشنهاد مطالعه: دوج کوین چیست؟ (DogeCoin)

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا