ایستگاه خبر

انتقاد ایلان ماسک از گزارش سمافور درباره سهام بنکمن فرید در توییتر

جدال بین ایلان ماسک و یک سازمان خبری جهانی که سام بنکمن فرید ، مدیر عامل صرافی رمز ارزی ورشکسته، آن را از نظر مالی حمایت می‌کرد، در توییتر عمومی شد و ماسک گزارش‌های سمافور (Semafor) را دروغ خواند.

ماسک در پاسخ به بن اسمیت سردبیر Semafor در یک تاپیک توییتری گفت مقاله شما دروغ است:

همانطور که گفتم، نه من و نه توییتر هیچ سرمایه‌‌ای از SBF/FTX نگرفته‌ایم.

عامل انتقاد ماسک گزارش سمافور است که می‌گوید بنکمن-فرید با استناد به متن‌هایی که قبلاً بین این دو گزارش نشده بود، «100 میلیون دلار در سهام به توییتر، که اکنون خصوصی‌ست، کمک کرده است».

ماسک آشکارا از سمافور به دلیل پوشش خبری اشتباه انتقاد کرد و گفت این رسانه متعلق به خود بنکمن-فرید است و تضاد منافع گسترده دارد.

قبل از آن که ماسک غول رسانه‌های اجتماعی به قیمت 44 میلیارد دلا بخرد، پیام‌های متنی بین ماسک و بنکمن-فرید در 5 می نشان داد که چطور امکان سرمایه‌گذاری مشترکی بین این دو وجود داشته، به‌طوری‌که، به گفته سمافور، بنکمن-فرید احتمالاً در خرید به اندازه 100 میلیون دلار از این شرکت سهم داشته است.

یک منبع آگاه قبلاً  گفته بود، با همه این اوصاف این معامله انجام نمی‌شد، زیرا بنکمن فرید در نهایت تصمیم گرفت در خرید توییتر شرکت نکند.

ماسک هر ادعایی مبنی بر مالکیت سهام بنکمن-فرید در توییتر را رد کرد.

نه. او ممکن است سهام توییتر را به عنوان یک شرکت دولتی داشته باشد، اما مطمئناً سهامی در توییتر به عنوان یک شرکت خصوصی ندارد.

 

پیشنهاد مطالعه: پرتقاضاترین مهارت‌ها برای پیدا کردن شغل در متاورس (Metaverse)

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا