ایستگاه خبر

ایلان ماسک کیف‌پول Robinhood را اتفاق مهمی برای دوج‌کوین می‌داند!

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت خودرو‌سازی تسلا و شرکت هوا-فضای SpaceX، کیف‌پول‌های نرم‌افزاری Robinhood را گامی بزرگ برای دوج‌کوین قلمداد کرد. وی معتقد است که با پشتیبانی Robinhood از این توکن، کاربران این پلتفرم مبادلاتی دیگر دوج‌کوین را تنها یک دارایی سوداگرانه برای سرمایه‌گذاری تلقی نخواهند کرد.

ایلان ماسک کیف‌پول Robinhood را اتفاق مهمی برای دوج‌کوین می‌داند!

توئیتی که Billy Markus، هم‌بنیان‌گذار دوج‌کوین، منتشر ساخت توجه‌ ایلان ماسک را به‌خود جلب کرد. Markus در توئیت فوق گفت که با پشتیبانی پلتفرم رابین‌هود از فناوری و رمز ارزهای غیرمتمرکز، میم کوین معروف DOGE اکنون می‌تواند در اهدای پاداش، معاملات و سایرحوزه‌ها به‌طور گسترده‌تری استفاده شود.

Markus پیش از این اظهارات، تجربه‌ی شخصی خود از نخستین ارسال دوج‌کوین با این کیف‌پول را به‌اشتراک گذاشته بود.

همان‌طور که در هفته‌ی گذشته خواندیم، Robinhood فاز آزمایشی کیف‌پول‌های خود را در اواخر ژانویه آغاز کرد و به برخی از کاربرانی که برای آن ثبت‌نام کرده بودند اجازه‌ی برداشت و انتقال دارایی‌هایشان را به سایر کیف‌پول‌ها داد.

این شرکت در سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۲۱ از راه رمز ارزها بالغ بر ۴۸ میلیون درآمد داشته است که نسبت به سه ماهه‌ی سوم خود با ۶ درصد رشد روبه‌رو بوده است. نکته‌ی جالب توجه آن است که ۴۰ درصد از کل این درآمد به دوج‌کوین تعلق دارد.

دوج‌کوین در سه ماهه‌ی دوم سال پیش ۲۶ درصد از درآمد ۵۶۵ میلیون دلاری Robinhood را به‌خود اختصاص داده بود. کاربران مشتاق میم‌ کوین‌ها پیش از این از پلتفرم رابین‌هود درخواست پشتیبانی از شیبا اینو را کرده بودند. با این‌وجود این شرکت در پشتیبانی از این توکن پرطرفدار بسیار آهسته عمل می‌کند.

کاربران کیف‌پول رابین‌هود درحال حاضر می‌توانند هفت رمز ارز را خرید و فروش نمایند، اما اغلب آنان نمی‌توانند توکن‌های خود را به سایر کیف‌پول‌ها انتقال دهند.

پیشنهاد مطالعه: دوج‌کوین چیست؟ (DogeCoin)

Source

https://coiniran.com/?p=49551
دکمه بازگشت به بالا