ایستگاه خبر

الیپتیک (Elliptic) نظارت بر Binance Chain و BNB را به بخش پشیبانی خود اضافه کرد

الیپتیک (Elliptic) Binance Chain و توکن پرداخت‌های بومی خود BNB را به پلتفرم نظارتی خود اضافه کرده است و از این حیث دومین شرکت تجزیه و تحلیل بلاکچین به حساب می‌آید که این کار را انجام داده است.

از روز سه‌شنبه، موافقت خودکار الیپتیک، نظارت بر کیف پول و ردیابی تراکنش های آن همه می‌توانند وارد فعالیت‌های Binance Chain شوند. مدیران بایننس گفتند که هدف آنها از گسترش شبکه نظارت بر توکن‌ها، تقویت بیشتر BNB است. پوشش بیشتر به معنای شفافیت بیشتر و وضوح نظارتی بیشتر قلمداد می‌شود.
به نظر می‌رسد تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده نیز با این موضوع موافق هستند. در اواخر ماه جولای، کمیسیون بورس و اوراق بهادار، به طور خاص، به خاطر پوشش محصولات ردیابی خود از BNB و کلیه توکن‌های موجود در شبکه Binance با شرکت رقیب CipherTrace قرارداد بست.

بیشتر بخوانید: ||شورت توکن (Short Token) و لانگ توکن (Long Token) چیست؟||

به گفته تام رابینسون مدیر بخش پژوهش‌ها و تحقیقات علمی این شرکت، الیپتیک همچنین در نظر دارد پشتیبانی از توکن‌های BEP2 صادرشده در Binance Launchpad را نیز به فعالیت‌های خود بیفزاید: «اکنون با افزودن پشتیبانی Binance Chain می‌توانیم توکن‌های BEP2 را به پلتفرم خود اضافه کنیم، بنابراین دارایی‌های BEP2 مانند سایر موارد برای پوشش در اولویت قرار می‌گیرند.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=40744
دکمه بازگشت به بالا