ایستگاه خبر

eGifter بیتکوین می پذیرد

شما در همه سایت ها و مغازه ها امکان خرید کردن با بیتکوین را ندارید، اما می توانید با بیتکوین کارت هدیه یا gift card بخرید تا از فروشگاه هایی که به طور مستقیم بیتکوین نمی پذیرند خرید کنید.

eGifter یک وبسایت و برنامه موبایلی محبوب است که به کاربران امکان خرید کارت های هدیه برای استفاده در فروشگاه هایی مثل Amazon، JCPenny، Sephora، Home Depot و بسیاری دیگر را فراهم کرده است.

eGifter از Coinbase بعنوان شریک بیتکوینی خود استفاده می کند.

طبق گفته ی این سایت، کاربران می توانند بیش از ۲۰۰ مدل eGift Card با بیتکوین خود و بدون پرداخت کارمزد اضافی خریداری کنند.

با انتخاب هر یک از کارت های هدیه مورد نظر می توانید مبلغ آن را تعیین کنید. همچنین می توانید آن را برای خود و یا بعنوان هدیه برای فرد دیگری ارسال کنید.

این وبسایت با خرید هر کارت و خرج کردن هر دلار توسط آن به کاربران خود امتیاز می دهد. کاربران می توانند از این امتیازات جهت تخفیف در خرید کارت بعدی استفاده کنند و یا امتیازات خود را نگهداری کنند تا بتوانند کارت بعدی را بصورت رایگان دریافت کنند.

می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت eGifter مراجعه کنید.دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.نمایش بیشتر

1 دیدگاه

  1. خیلی ممنون از نویسنده این مقاله اما در این سایت برای خرید گیفت کارت با بیت کوین اقدام کردم ولی متاسفانه پاسخ داد که در کشور شما نمی توانم سرویس دهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا