ایستگاه خبر

جایزه بیتکوینی Lolli به خریداران eBay برای کریسمس امسال

در این فصل حراج، خریداران eBay با استفاده از افزونه Lolli در مرورگر خود می‌‌توانند بیتکوین جایزه بگیرند. به گزارش CryptoBriefing، برنامه کاربردی جوایز بیتکوین، Lolli به تازگی سایت خرید آنلاین eBay را به لیست فروشگاه‌‌های خود افزوده است و به خرید‌اران معادل با یک درصد مبلغ خرید را به صورت بیتکوین بازمی‌گرداند.

Lolli مشوق بیتکوین

این برنامه کاربردی یک افزونه در مرورگرهای موزیلا، گوگل کروم و Microsoft Edge است که به کاربرانی که از شرکت‌های شریک خرید می‌کنند، بیتکوین را به عنوان جایزه اهدا می‌کند. این شرکت‌‌ها شامل GoDaddy، Groupon، Adidas، Udemy، Expedia و چندین فروشگاه دیگر هستند.

با اضافه شدن eBay با ۱۲۷ میلیون کاربر به این فهرست، کسب و کار بیتکوین بیش از پیش گسترش می‌یابد. بنیان‌گذار Lolli، مت سنتر، اشاره کرد:

“مفتخریم که درست در هنگام جمعه سیاه و حراج فصل با شرکت eBay به این تفاهم رسیدیم و آن را به عنوان هدیه‌ای به مشتریان وفادار Lolli می‌پنداریم. وقت و بی‌وقت برای اجرایی شدن این تفاهم کار کردیم تا مردم بتوانند هنگام خرید اینترنتی برای کریسمس امسال، بیتکوین جایزه بگیرند.”

مدل کسب و کار این برنامه کاربردی به گونه‌ای طراحی شده که وضعیت هزینه-فایده آن‌ها در گرو موفقیت بیتکوین است. پرداخت به مشتریان از طریق راه‌های پرداخت جایگزین مانند پرداخت کارتی و تراکنش بر خطوط بین‌المللی هزینه بالاتری دارد.

با وجود بیتکوین پرداخت جوایز از سوی شرکت‌ها هزینه‌ای ندارد و همچنین پرداخت‌‌های بین مرزی تسهیل می‌گردد. البته این سرویس هم اکنون تنها در ایالات متحده فعال شده است.

https://coiniran.com/?p=42260
دکمه بازگشت به بالا