ایستگاه خبر

همکاری دو پروتکل دیفای:‌ Yearn.finance با Curve همکاری خواهد کرد

طی چند ماه گذشته، Yearn.finance (YFI) در دوران اوج همکاری با شرکت‌های مختلف بوده است. و به تازگی هم با Curve پروتکل برتر DEFI همکری خواهد کرد. در اواخر سال گذشته، آندره کرونژ، بنیانگذار این پروژه اعلام کرد که Yearn.finance منابع پروتکل‌‌های دیگر را برای تحقق هم‌افزایی‌های کلیدی جذب می‌کند.

هم اکنون، Yearn.finance Pickle Finance ،Cream Finance ،Akropolis ،SushiSwap و Cover Protocol را تحت نظر خود دارد.

اما این همکاری‌ها هنوز هم تمام نشده است! روز شنبه، کرونژ اعلام کرد که تیم او در حال حاضر با تیم Curve در حال کار بر روی یک پروژه اعلام نشده است.

YFI x CRV
روز یکشنبه، Curve یک ساله شد. Yearn با نام iEarn راه‌اندازی شد، اکنون تقریباً یک ساله است. هر دو پروژه همانند Aave در اوایل سال ۲۰۲۰ آغاز شدند تا انفجار سال گذشته در فضای DeFi را آغاز کنند. در حال حاضر، کاربران استیبل کوین‌ها را به سیستم Yearn’s Vault واریز می‌کنند، که سپس برای تولید سیستماتیک مزرعه و نشانه بومی Curve ،CRV استفاده می‌‌شود.

|| بیشتر بخوانید: منظور از yield farming در دیفای چیست؟ معرفی مهمترین پروتکل‌ها ||

در بعضی مواقع گفته می‌شود که Yearn’s Vaults یکی از دلایل عملکرد ضعیف CRV از زمان راه‌اندازی در سه‌ماهه سوم ۲۰۲۰ است. گرچه، ممکن است این اتفاق تغییر کند، زیرا کرونژ نشان داد که تیم Yearn.finance در حال نهایی کردن برخی از تلاش‌های مشترک است که طی ۱-۲ هفته آینده انجام خواهد شد.

با این حال ، اواخر سال گذشته، سازنده Yearn “Banteg” یک VCRV “Backscratcher” Vault را منتشر کرد که به کاربران امکان می‌دهد CRV را واریز کنند (که قابل برداشت نیست) تا هزینه مدیریت Curve را در تمام محصولات Yearn بدست آورند. این سیستم هم از اکوسیستم Yearn و هم از اکوسیستم Curve سود می‌برد.

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=43124
دکمه بازگشت به بالا