ایستگاه خبر

مدیرعامل توئیتر به برنامه حمایتی ایالات متحده پیوست

گفته می‌شود Square Capital، یک شرکت پرداخت کریپتو که توسط مدیرعامل توییتر جک دورسی تأسیس شده است، جزو اولین شرکت‌های مرتبط با بیت‌کوین (BTC) است که به برنامه وام فوری ایالات متحده می‌پیوندند.

این شرکت، تأییدیه وزارت خزانه‌داری و اداره کسب وکار ایالات متحده (SBA) را برای تبدیل شدن به یک وام‌دهنده در برنامه حمایتی فدرال (PPP) دریافت کرده است.

شروع برنامه‌های حمایتی از این هفته

با اخذ این تأییدیه، Square رسماً مجاز به حمایت از مشاغل کوچک است و با وام‌های کم‌بهره که در صورت استفاده برای تأمین هزینه‌های مصوب، ۱۰۰٪ قابل بخشش است، از آنها حمایت می‌کند. جکی ریسز، سرپرست Square Capital، در تاریخ ۱۳ آوریل توئیت کرد که این شرکت برنامه‌های وام خود را در این هفته با همکاری شریک فعلی‌اش، Celtic Bank، آغاز خواهد کرد.

شرکت‌های حوزه اقتصادی-فناوری در تلاش بودند تا به PPP بپیوندند

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده است، تعدادی از شرکت‌های fintech (اقتصادی-فناوری) هفته‌ها به مذاکره مشغول بودند تا بتوانند در برنامه وام اضطراری دولت ایالات متحده برای مشاغل کوچک شرکت کنند. اگرچه گفته می‌شود استیو منوچین وزیر خزانه‌داری ادعا می‌کند که شرکت‌های خدمات مالی جدید و کمترشناخته‌شده نیز در این برنامه پذیرفته می‌شوند، اما ظاهراً‌ شرکت‌های بزرگ و شناخته‌شده اولویت داشته‌اند.

Square  به PPP، PayPal  و Intuit پیوست

ورود Square به PPP ظاهراً یک نقطه عطف مهم برای نقش فناوری‌های پیشرفته در جریان آشفتگی‌های اقتصادی فعلی است. همانطور که TechCrunch در تاریخ ۱۳ آوریل گزارش داد، اپلیکیشن همخوان با رمزارز Dorsey در کنار اپلیکیشن‌های شناخته‌شده پرداخت مانند PayPal و Intuit  به این طرح انگیزشی پیوسته است. اپلیکیشن Cash Square مسیرهایی را معرفی کرده تا افرادی که اظهارنامه مالیاتی‌شان را تشکیل نداده‌اند بتوانند چک‌های انگیزشی خود را مستقیماً در برنامه دریافت کنند. در ۷ آوریل، Dorsey صندوق جدیدی را برای مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 راه‌اندازی و ۲۸ درصد از ثروت خود را به این صندوق اهدا کرد.

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=38225
دکمه بازگشت به بالا