ایستگاه خبر

دوج‌کوین در خودپردازهای بیت کوین سراسر آمریکا در دسترس خواهد بود

CoinFlip اعلام کرد که در اقدامی برای تأمین تقاضای بازار از دوج‌کوین (Dogecoin) نیز پشتیبانی می‌کند.

خودپردازهای متعدد برای دوج‌کوین (Dogecoin)

بزرگترین ارائه‌دهنده خودپرداز بیت کوین در ایالات متحده گفت بیش از ۱۸۰۰ پایانه برای خرید و فروش DOGE را حتی در روستایی‌ترین مناطق کشور برای کاربران مهیا کرده است.

دانیل پولوتسکی (Daniel Polotsky)، مدیرعامل و بنیانگذار CoinFlip، گفت دوج‌کوین به‌عنوان یک میمِ اینترنتی آغاز به کار کرد و محبوبیت روزافزون آن این شرکت را به حمایت بیشتر از این رمز ارز در ماه‌های آینده ترغیب کرده است.

اکنون که افراد مشهوری مانند ایلان ماسک، اسنوپ داگ، ژن سیمونز و کوین جوناس از دوج‌کوین حمایت کرده‌اند، پولوتسکی معتقد است که زمان مناسبی برای پاسخگویی به این تقاضای فزاینده است.

CoinFlip با پایانه‌های فعال در ۴۵ ایالت از ۵۰ ایالت آمریکا، حجم شبکه‌ی خودپرداز بیت کوین خود را در سال گذشته سه‌برابر کرده است. همچنین، از آنجایی که این شرکت دوج‌کوین را برای مخاطبان بیشتری آسان و قابل دسترسی کرده است، درآمد آن با ۳۶۰ درصد رشد سر به فلک کشیده است.

با توجه به موفقیت CoinFlip، افزودن اخیر دوج‌کوین به خدماتش می‌تواند کاتالیزور مهمی برای پذیرش عمومی باشد.

جالب توجه است که توسعه‌دهندگان دوج (DOGE) فهمیده‌اند که طراحی پروتکل آن باید بیشتر اصلاح شود تا بتواند به همان شتابی که از ابتدای سال تاکنون داشته است، پیش رود.

پس از انتشار نسخه‌ی جدید کلاینت Core دوج کوین، راس نیکول، سرپرست اصلی مجموعه، معتقد است که این شبکه عملیاتی و آماده استفاده از DOGE به‌عنوان یک روش پرداخت است.

پیشنهاد مطالعه: ۱۰ رمزارز برتر برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱

 

Source

https://coiniran.com/?p=44231
دکمه بازگشت به بالا